KES ON MADLI

"Madli on meie perekonna juba legendaarne tähistaja. Korraliku ajavaruga, nii umbes kuus nädalat ette hakkab Madli meil jõule korraldama, loosipakke tegema, kaunistusi kokku ostma. Sama on sünnipäevadega ja tähtpäevadega. See on nii Madlilik, et elu oleks pidulik, šampanja voolaks ainult kristallpokaalis ja lähedased saaksid istuda sätitud soengutega idüllilises miljöös. Imeline on Madli juures tema tähelepanelikkus laste ja lähedaste suhtes. Samuti lähevad talle korda kõikide teiste elud ja südantlõhestavad lood. Ta märkab kõike ja eriline silm on tal antud detailide peale. Ükski tegu ega üksi päev ei lähe raisku, alati on Madli peas IDEE! Kui kindlameelselt ja
puhtalt vedas ta lõpuni välja iseenda pulma visiooni! Teinud kõik oma plaani järgi, sündiski see imeline sündmus alates pulmatoonist, kiriku ja peopaiga dekoratsioonide,pruutneitside ja isameeste riietuse, pulmakleidi ja lilleseadeni välja. Iga detail oli omal kohal ja näiteks kleidiproovis oli ta nõus käima kordi ja kordi saavutamaks perfektsus.
Seisan risti tee peal ees, kui mu väike õde peaks minema nüüd, peale lastega kodusoldud aega tagasi tööle. Ma ei luba tal mõeldagi sellest. Olen alati rääkinud, et inimene peab tegema seda, mis on talle looduse poolt antud ja minule on selge, et Madlis on talent, mida ei tohiks raisata. Madli ülesanne siin elus ongi luua inimeste ellu idülli, nähtavat ilu, toredust, armastust. Meie kes me oleme tema ümber, oleme seda palju saanud ja julgustan teda nüüd ka oma tiibu kaugemale sirutama.
Liis, õde.