Oh, kuidas ma naudin naistekaid. Ootasin eile kodus oma kuute neidist, et sünnipäeva puhul üks naisenergia ühinemine korraldada, sest vähemalt mulle annavad sellised hetked inspiratsiooni ja jõudu. 
(loe edasi)
Jätsin sel päeval ka Lennarti lasteaiast koju, sest kahe lapse kõrvalt on tunduvalt lihtsam kodus toimetada, kui ühega. Päike paistis nii kõrgelt, lapsed mängisid hoovis, uks oli lahti ja sain rahulikult köögis õhtuks ettevalmistusi teha. 
Ometi jõudis õhtu nii ruttu kätte, et nagu ikka jäin oma asjadega umbes täpselt 2 minutit hiljaks. (oma asjad on siis kõik, mis puudutab iseenda valmis sättimist). Üks säravam, kui teine, astusid nad uksest sisse. Milline õhkkond! Ei mingit hala, virisemist ja sajatamist, ainult puhas positiivsuse, naljakate seikade, edulugude ja rõõmu jagamine. See naiselikkuse võimas energia oli ilmselt võimendatud veel sel põhjusel, et laua taga istus lisaks meile veel kaks kõhubeebit! 
Aitähh teile naised kõikide lahedate kingituste eest! Katre koostatud kollaaž minust tegi hästi otsa lahti minu õhtu üllatusele. Mul oli varutud hulk ajakirju, panin selle pataka põrandale ja palusin igal ühel neist koostada oma isiklike unistuste kollaaž. Mulle tundus, et see ettepanek tekitas päris suurt elevust ja nii pea, kui kõik ajakirjadesse sukeldusid valitses ruumis maagiline vaikus. Kuulda oli vaid kääride heli ja paberi sahinat. Kõik päriselt tegelesidki unistamisega! Ma loodan tüdrukud, et täiendate oma pilte edasi ja soovin, et kõik teie siirad soovid ja unistused leiaksid tee reaalsusesse. 
Võrratu õhtu! Kes lahkus öösel kell 1, kes 3 ajal, aga meie Mariliisiga saime magama napilt enne 5. Istusime koduhoovis, pleedid ümber soojendamas ja jõudsime ära oodata, kui taevas hakkas juba heledaks muutuma. 
Aitäh teile, et olete mul olemas, teiega koosveedetud aeg on alati hindamatu!
Lapsed olid öösel ema hoole all ja hommikul oli nii värskendav oma pupsikuid näha! 

                                                                                                                                                                   EELMINE