Juba enne jõule saatsid Crazy Soap ja Zimpli Kids mu lastele paki, milles oli vormitav ja parabeenidevaba vannivaht, kummaline, kuid väga nahasõbralik vannilima ja lumi! See viimane tundus muidugi päris ahvatlev möödunud mustade jõulude ajal, aga jah...täpselt nii kaua, kõigest 20 päeva võttis aega, et lapsed said lõpuks oma kiusatusele järele anda!
Tegelikult on sellise pika venitamise taga hoopis põhjus, et meil endal veel kodus vanni pole! Kui lapsed aga oma tädil külas käivad, tuleb mul ikka neid aeg ajalt tema vanni servalt unistamast leida ja anda ainult lubadusi: "Jaa, jaa, kunagi tulete siia vannitama!". Ja nüüd lõpuks oli neil raske oma õnne uskuda!   Aitäh Aigi! Oleksin ma toodetesse varem põhjalikumalt süvenenud, oleks olnud kohe selge, et need on kasutatavad ja vähemalt samaväärset rõõmu pakkuvad ka kraanikausis või väiksemas kausis. 
Igasugune lima ei kuulu minu favoriitidesse ja ilmselt ei istuks ma iial sellisesse vanni, aga selge on see, et laste eelistused on hoopis midagi muud ja minul ei jää muud kui nautida laste rõõmu! Minu jaoks oli positiivne, et ma ei pidanud Aigi vannituba rohelisest limast puhastama, sest see on plekivaba ja läheb väga lihtsalt ka vannikorki eemaldades torudest alla! (biolagunev ja keskkonnasõbralik) Voolava vee all said ka mu väiksed rohelised ja limased konnapojad hetkega inimesteks tagasi! :)
Mulle meeldis hoopis aga Crazy Soap vormitav vaht! Sellega annab teha erinevaid vorme ja käte vahel lausa voolida!
Õhtul katsetasime kodus siis lõpuks ka lumetegemist! Minu ootused olid ehk suuremad, aga, kui õues poleks võrdluseks nii ilusat valget lund, siis ma seda ilmselt ei arvaks! Lastele meeldis taaskord väga! 

Siinkohal loosin välja roosa vannivahu ja punase vannilima. Loosimises saad osaleda, kui annad kommentaarides märku oma lapse lemmik vannirituaalist või harjumusest!

Auhinna loosivad lapsed välja pühapäeval 15.01. 

Olge mõnusad, võtke vanni, miks mitte lausa piimavanni...aga kel pole seda nagu minulgi, siis tehke lihtsalt üks mõnus jalavann! :)


JÄRGMINE                                                                                                       EELMINE