Ma pole seda varemgi mainimata jätnud, et olen kodu sisustuse koha pealt väga kärsitu hing. See on ka põhjus, miks me koju hinnalisi ja igavesi asju lihtsalt ei saa soetada. Ma lausa põlen kirest väikeste mööblitükkide ja sisustuselementide vastu, mida ma saan toast tuppa, nurgast nurka liigutada vastavalt tujule ja vajadusele. Olen pikemat aega pidanud jahti redelile, aga kahjuks pole õnnestunud mul ka isalt ühtki kasutuna seisvat redelit endale omistada. Siis aga vilksas meeltesse Liisbeti ja Berti pulmaks valminud "kaar"...
(loe edasi)

...see käib kolmeks osaks ja nii sain endale koju lausa kaks redelit, mille "astmed" on küll liiga suure vahega, kuid kannab sellegi poolest ideaalselt oma eesmärki.
Makramee ja lilled.
Miks ja mis taimed mind paeluvad, saite teada juba sellest postituses, aga makramee on minu teine suur huviobjekt. Ma veel siiski pole endasse usku kaotanud, et ikka kunagi võtan ette ja punun makrameetehnikas ühe suure "seina" eutuppa. Seni lepin leidudega sekkarist ja kirun end edasi, et omal ajal emal kõik need nüüd nii nunnudena näivad makrameest seinakaunistused ära lasin hävitada!
Ka need lillepoti alused on üks mu lemmikleide kaltsukast ja on rännanud alates nende kojutoomisest vist juba kõikide tubade seintel.
Taustal on mu töötoa uks, millelt värvi maha võttes tuli välja mõnus spoon. Praegu ei kavatsegi ma seda üle värvida, sest just sellisena ta mulle meeldibki.
Raamatud
Mulle meeldib raamatuid voodis lugeda, aga kuna olen nii kiire uinuja, et ma ei pruugi peatükkigi läbigi saada, siis eelistan seda teha alati päeval.  Samas mulle ei meeldi kui asjad jäävad vedelema lauale või diivaninurgale. Nii juhtub ka raamatuga, mis ei jõua järgmist lugemiskorda ära oodata, kui ta on juba tagasi riiulis...ja teate isegi, et sinna võib ta päris pikaks ajaks jäädagi. Aga raamatud redelil  on minu meelest täitsa okei koht, kus neid hoida ja jätkata lugemist sealt, kus pooleli jäi!
Käterätid
Ma ei tea, kas olen ainus, kes vannitoapõrandalt käterätte leiab, aga me lastel on alati nii kiire käte kuivatamisega, et nad ei jälgigi, kas rätiku aas läheb korralikult konksu taha või mitte. Aus olles pole me ka selle eest hoolitsenud, et need konksud nende jaoks parajalt madalal oleks. Ka siin tuleb redel appi ja annab võimaluse käterätte riputada mugavalt sobivale kõrgusele. Kuna konkse mul parasjagu kodus ei olnud võtta, siis tuli appi nahkriba, mis ei libise ja lubab kinnitada ka potsikuid ja totsikuid, millel ühtki ranti, mille taha pidama jääda ei ole. 
Kaabud ja kingad
Eilne ere päike lausa sundis mind garderoobist oma lemmikkaabut välja tõstma! Kuna koridoris meil veel ühtki kummutit ega nagi pole, siis annab redel sinna ideaalse näo sisustuselemendina nii praktilise, kui ka visuaalse poole pealt. 
Ma küll kardan, et see visuaal kannatab kõvasti, kui lapsed oma õueriideid lasteaiast tulles sinna peaksid toetama  aga proovime järele.
Kui ma sekkarist nägin klaasist riputatavat raamikest, teadsin kohe, et selle ma pean endaga kaasa võtma ja nii sai see koha ka selles set-upis.
Need tugevad kuldsed knopkad on lihtsalt asendamatud!
Redel annab nii palju piiramatuid võimalusi. Kui näiteks lisada konkse, võib see leida koha ka köögis potite-pannide hoiunurgana. Lisades konksudega korve, saab seal hoida laste mänguasju või miks mitte muud trini-träni, nagu näiteks juhtmed, laadijad. Redel võib täita väga mõnusat eesmärki garderoobist kontskingade riiulist magamistoa "öökapini" välja, kuhu näpitslamp kinnitada, raamatuid hoida ja hommikumantel riputada, mida hommikul hea haarata on.
Pole võimatu, et soojade ilmade saabudes valmistamegi hoovis mõne tihedamate astmetega ja õrnema moega redeli, aga seni olen ma sellega väga rahul!
Olen aga paraja dilemma ees, missuguse lahenduse ma võiksin lõpuks võtta ja mida jätta! Aidake!

JÄRGMINE                                                                                                                    EELMINE