Tere ja tere tulemast! Mina olen Madli ja see siin on ruum, kus jagan teiega oma tegemisi ja toimetusi. Selle virr-varriga ühineb alati ka minu armas perekond. Nad on alati minu kõrval, minu ees ja taga. Ma armastan neid ja armastan igat killukestki rõõmu, mida elul meile pakkuda on...(loe edasi)
Oleme Rainiga koos elanud ja kokku kasvanud juba seitse linnutiivul möödunud aastat. Ta on minu parim sõber ja tugi, minu elu armastus. Selle ajaga on meil olnud õnn saada lapsevanemateks  Lennartile (3,5 a) ja Adeelele (1,5 a). Sel suvel astusime kauaoodatult altari ette ja nüüd ma saan uhkusega kanda oma abikaasaga ühist nime.  Pulmapeo korraldamine oli ootamatult pikk protsess ja  kõva pähkel, kuid sedavõrd põnev, et mu sõrmed sügelevad endiselt, et tegutseda mõne suurema projekti kallal. Elan endiselt oma pulmapeo lummuses ja just seetõttu olengi siin. 
Ma soovin, et leiaksid minus sõbranna, kes aitab Sul korraldada Sinu eest pulmapidu, dekoreerida sünnipäev või kes annab nõu kujunduse ja stilistika osas. 
Minu kleidisabas toimetab ka väike ingelilus Adeele. Ma soovin, et temast sirguks noor daam, kes näeks oma emme eeskujul, kuidas naised kohviaroomide ja tassikookide foonil ilu ja romantikat loovad.
Adeele on mu elu suurim inspiratsioon!
perekond pulmad lapsed
Ootame Sinuga kohtumist!

Sinu