Saabunud on aasta kõige lühemad ja pimedamad päevad. Tundub, et isegi suveöö annab rohkem valgust,  kui meie praegune ilm. Pimedusega võideldes on lihtne norutama jääda. Aga miks see peab nii olema?  Mina olen otsustanud mitte aega raisata ja end kokku võtta, et rõõmsalt see pime aeg üle elada.
Mida ma siis olen meeleolu hoidmiseks proovinud ära teha?

Olen püüdnud hoida toad korras ja hubasena. See rahulik aeg soosib kodu koristust ja parim viis hubasuse loomiseks on muidugi küünalde põletamine.

Olen võtnud aega meelelahutusteks, sest kultuuri ja kerget meelelahtust on meie ümber küllaga. Peaksin seda tunduvalt rohkem tarbima! "Lantimiskunstnikud" panid mind itsitama veel mitu päeva.
Või leidnud aega sõbrannadega klubis vana hea 2 Quick Starti saatel puusi hõõritamas käia:)
Ja üldse olen lasknud komöödiat rohkem oma ellu. See on kõige odavam viis oma patareisid laadida. Muidugi mitte nii odav, kuiteadagimis...:)
Kasutan järjest rohkem võimalust suhelda silmast silma. Pigem räägin oma sõbrannajutud kohvilaua taga või õejutud väikse veiniga, kui unustan ennast netis chattima. 
Kuigi ma olen niigi väike teleka vaataja, siis olen viinud selle miinimumini ja innustan ka Raini selleks. Selle aseaineks võib leida nii palju muid energiat andvaid tegevusi.
Väga raske on mugavustsoonist välja tulla ja see esimene liigutus teha, et vahetada näiteks riided spordiriiete vastu või lahti võtta üks lauamäng. Aga, kui see samm ära teha, on edasine ju imetore!
Näiteks õues jalutamine, ujumas käimine või perega lauamängude mängimine, milleks suvel pole kindlasti aega.
Õhtusel vabal ajal saab valmistada aeganõudvaid ja maistvaid toite. Ja mida lähemal sügavale talvele, seda meelepärasem tundub mõte soojast ja maalähedasest toidust.
Ja ema tehtud mahlad ja moosid, mida ta pidevalt kaasa surub, jõudsid ka lõpuks au sisse!
Õhtune lambivalgus võib olla üsna rusuv, seepärast püüan igal päeval viibida natukenegi õues päevavalguses. Pimedal ja vaiksel õhtul on just paslik oma öölamp põlema panna ja alustada mõne motivatsiooniraamatuga
"Õnneprojekt" on mul juba varasemast tuttav, aga alustasin uuesti ja tõsisemalt  selle projektiga ja loodan teile selle mõjust peagi ka kirjutada.
Varem magama! Siinkohal käituge minu sõnade, mitte tegude järgi! Ilmselt jäängi õhtuinimeseks, kui mitte isegi ööinimeseks. Aga ärgata proovin ikkagi vara, et valge aeg mind maksimaalselt laadida jõuaks ja ma seda otstarbekalt kasutada saaks!

Üldiselt tajun ära, kas on aeg on vaikuseks või pean oma päeva boostima lihtsa tantsumuusikaga.
Nii vaikust, kui muusikat ma naudin ja neil on oluline funktsioon mu elus. Muusika võimendab kõiki emotsioone. Praegu tunnen, et vajan tantsumuusikat, et mitte toita melanhoolsust ja jätan lüürilised lood jõuludeks.
Vaikuses teen ma mõtte- ja loovtööd ja praegu on nii mõnus aeg planeerida juba aastat 2017. 
Minu meelest annab antud aasataaeg ideaalsed võimalused, et üles leida oma loovus ja anded. Meil kõigil on ju need olemas! Sedapuhku taasavastasin mina enda jaoks akvarellid! Sellest kuulete lähemalt kindlasti veel mõnes postituses! Olge ootel!
Niisiis. Kui Sa oled minu blogi staažikam lugeja, siis küllap juba tead, millega see postitus lõppeda võib.
Õigus!
Ikka soovitusega kanda erksamat huulepulka! Eriti oma halvimal päeval! Mis siis, et kõikjal on 50 halli varjundit, ole Sina ikka särav ja värviline! Leia üles oma vitamiinid, mis just Sind üles turgutavad ja päeva kirgastavad!
Armastusega
Madli.