Juhhuu! Lõpuks sai elu hoopis uue ilme ja saab lastega lumes lustida ja saabus võimalus hoopis imetabasemaid kaadreid püüdma hakata!
(loe edasi)
 Vana aasta viimasel päeval tuli ühel Adelinemadeline ja Anett Hallapi kinkekaardi saajal soov fotosessioon purki panna juba 2. jaanuaril. Ettevalmistus- ja mõtteaega jäi napiks, aga kuna olin endale lubanud, et uuel aastal teen kõike spontaanselt ja ekspromt, siis tegimegi selle muidugi ära! Eelmisel õhtul valisin talle välja mõned riided ja kuna tegu oli noore ja hapra neiuga ning sillerdav lumi ja müstiline loodus oli ümberringi, ei nõudnud see ka suuremat ettevalmistust rekvisiitide osas. Nii oligi- kõik oleks olnud sel puhul ülearune. Kuigi mul oli enam vähem koht valmis valitud, oli Kairiin nagu tõeline metshaldjas  oma valges rüüs, kes meie ees vapralt läbi kuusetihniku teed tegi. Minul käed killavooriga kotte täis ja Anettil oma fotovarustus. Kuigi pilte sai mujalgi tehtud, osutusid kõige kaunimaks ja erilisemaks jõekividel tehtud. (pildid ilmuvad varsti fotostilistika rubriigis) Tüdruk, kes oma suurema osa ajast veedab spordiriietes orienteerumisele ja sportimisele, näitas oma totaalselt nõtket ja naiselikku külge. Ja kuna tegu oli visa sportlashingega, siis oli ta nii sitke, et pidas ta oludele nii vapralt vastu, kuid teisipidi hoolitsesin ma igal sammul selle eest, et modell vette ei libastuks või end ära ei külmetaks.
Uus aasta algas minu jaoks nii toimekalt ja paistab, et samas rütmis kavatseb see ka jätkuda! Ja nüüd on mul personaalselt minule valmistatud kalendermärkmik, kuhu saan kõik need oma plaanid, ideed ja üritused sisse kanda! Sellise südantsoojendava uue aasta kingituse tegi mulle fantastiline Jaanika Mihelson, kellelt sai tellitud ka kinkekaart! Aitäh!!!