Me pole väga pehmemõistusega lapsevanemad, aga päevi, mida oleme suutnud lasteta veeta on vaat, et vaevalt kahekäe sõrmedel kokku lugeda, kui välja arvata meie mesinädalad peale pulmi. 
(loe edasi)
Proovisime enda jaoks võtta ühe mesipäeva ja minu ema õhutusel said ka lapsed maale toimetud. Nad ise on muidugi selle üle väga õnnelikud, kui saavad meieta kuhugi minna ja proovisime siis isegi rõõmu tunda laste puudumisest! Seda kõige pisemat, kes mulle hapnikuvaegust ja kõrvetisi tekitab, ei saa muidugi kuidagi maha jätta. 
Me oleme lasteta ikka päris peata, aga taaskord oli see õhtu tõestuseks, kui väga selliseid hetki on vaja! Aitäh Rain, et täitsid õhtu romantikaga! Neid mägesid lähme vallutama uuesti hiljemalt oktoobri alguses!
Ja õhtusöök Mr. Jakobis.
Aitäh kõikidele, kes hoidsid meie päeva meeles ja saatsid meieni õnne- ja armastusevood- need juba hakkasid tööle! Nagu Mariliis mulle helistades ütles, et kui saab head pulma-aastapäeva soovida, siis on see ikka küpsuse märk. Nii ongi! Ma tunnen end nii küpsena!
JÄRGMINE                                                                                                                                                         EELMINE