Jäätisene lapsepõlv

Lastel on privileeg juba kolmas kord saada osa WAF pehmejäätisemasina õnnest. Mul on tunne, et olgu see kas või kümnes kord, ei kaota jäätis kunagi oma võlu! Lapsed juba teavad, et laupäeva hommikul sõprade külla meelitamiseks on vaja midagi magusat ja midagi põnevat. Mis võiks paremini mõlemat ühendada, kui mitte jäätisemasin ise?! Seekord oli laual lausa kaks masinat ja ilmselgelt vajasime sõpru appi jäätist kaunistama ja sööma! Adeele ja Rosanna pidasid peent jäätisepidu, mis pani mind igatsema teepidu oma sõbrannadega! 
Loomulikult jäi see kogus ületamatuks meie väiksele seltskonnale, aga õnneks saab ülejäänud jäätise sügavkülma pista ja siis saan mõnel teisel korral sõbrannadega teepeo asemel ühe šampuse ja maasikatega jäätisepeo korraldada! Käed püsti, kes on kohal!
Loe lisaks

Pikleri kolmnurk.

Kui Adeele sündis, siis tõin enda kasvatusmetoodikasse Montessoori. Kindlasti ei kodeerinud ma ennast sellele täiesti ümber, aga minu jaoks tähendab see seda, et ma hakkasin lastele nende esimestel eluaastatel rohkem vabadust andma. Mitte päris nii, et nad võiks teha mida tahavad, aga ma lihtsalt ei aidanud enam neid ja lasen neil avastada. Ma kindlasti ei õhuta ettevaatamatusele, aga ma lihtsalt olen seda tüüpi ema, kes arvab oma lapsi tundvat ja ma usaldan nende võimeid. 

Loe lisaks