Madeline juuksed läbi aegade

See nädal on läinud iseäranis kiiresti, midagi nagu tehtud polegi, kui plaanid ja ettevalmistused suvisteks töisteks üritusteks välja jätta! Kuidagi pooleldi unistavalt olen need päevad mööda saatnud ja eile õhtul tabasin end ehmatusega kalendrisse vaadates, et käes on JÄLLE REEDE! Juhuu! Kuna nädala vältel ettevalmistatud tulevikukaarte ma lauale teile lüüa ei saa, siis mängin hoopis vanade kaartidega ja näitan sedapuhku oma juukseid läbi aegade.
(loe edasi)
Loe lisaks

Sekkarileiud

Hei, hei! Käes on jälle postituse päev ja seekordne on midagi, millest ma ammu pole kirjutanud. Tuulutasin natuke oma garderoobi ja leidsin mõned viimase aja lemmikleiud, nagu ikka- sekkaritest. 
(loe edasi)
Loe lisaks

Tagasi kuumadesse 90ndatesse.

Mul on hea meel, et 90ndad jäid aega, kus ma olin nii väike, et mul polnud aimugi, mida ma seljas kannan. Võib olla just seepärast olengi nii lummatud selle ajastu trendidest. Keegi võiks vastu vaielda, aga mulle tundub, et suur osa neist, kes tollal võisid tanksaapaid, lillasid huuli ja lillelisi õlapaeltega kleidikesi valge t-särgi peal kanda, ei vaata enam praegu nende poolegi! Nende jaoks on see ajastu ehk lõppenud
Loe lisaks

DIY. Lihtne ponisaba.

Tere hommikust! Nädala selgroog on murtud ja paistab, et ka lumi hakkab kahjuks tasapisi sooja käes alla andma!
Kohvitasime ükspäev sõbrannadega ja tuli jutuks, kui laisaks me oleme muutunud oma juustega. Eriti, kui saabus talv ja nii mugav oli hakata oma juukseid mütsi alla peitma! Nüüd tuleb lume sulamises leida ka boonuseid ja märgata, et kui õues on pisut soojem ja kannatab väljas lühemad sutsakad kõndida ka mütsita, on viimane aeg oma juustega midagi ette võtta, veel enne uue külmalaine saabumist!
Siin on üks lihtne viis, kuidas tavaline ponisaba pisutki erilisemaks muuta.
( Ja lihtsus on midagi, mis mulle väga meeldib!)
Loe lisaks

Karamelline unistus

Tere hommikust kaunitarid! Sügislehed on langenud ja mattunud valge lumevaiba alla. Mitte, et mulle valge ei meeldiks, aga igatsen väga neid sügise pruune varjundeid. Ma ei karda värve, nad meeldivad mulle kõik, aga karamelline pruun on saatnud mind läbi aastate ja aastaaegade. 
Loe lisaks

Igapäevane meigirutiin

See postitus on pühendatud Marile! Alates selle lehe loomisest on ta mulle iga natukese aja tagant peale käinud, et teeksin ühe my everyday makeup routine video. Siin see siis nüüd on- minu esimene, algeline ja üsna udune, aga tehtud see sai ja ma loodan, et see ei jää mu viimaseks!
Loe lisaks

Leia suvi Mumusaga

Unistavalt reisipakkumisi vaadates ja sooja rannaliiva igatsedes, meenus mulle Mumusa video.  Kes parasjagu juba reisikohvrit suvepikendavaks puhkusereisiks pakib, siis kindlasti leidub seal ruumi sellele imekaunile ja unikaalsele kleidile. Puhkusereisil basseini ääres või rannas- tõeline must have! Olen sellest ka varem rääkinud, aga väike pildi ja videomeenutus(värskendus)
(loe edasi)
Loe lisaks

N ja B adelinemadelines

Olen üllatunud ja mul on nii kohutavalt hea meel, et adelinemadeline kleidid on suure sõbralikkusega vastu võetud, et esimesed kleidid on juba välja saadetud ja uued tellimused vastu võetud. 

 (loe edasi)
Loe lisaks

Kaltsusõltlane

Minu kaltsukasõltuvus ei ole ilmselt paljudele uudiseks, seepärast pole see ka asi, millega võiksin justkui kapist välja tulla.  Aga tänasega teen otsa lahti ja hakkan hoopis oma asju vähehaaval kapist välja võtma. Ja nagu ikka, on minu luubi all alati teise ringi rõivad ja eriti vintaaage!
(loe edasi)
Loe lisaks

See on Tallinn

Ööpäevi, mil saame Rainiga kahekesi aega veeta pole meil just palju, aga, kui need tulevad (see tähendab, kui me neid ise tahame tekitada), siis on need meil nii kõrges hinnas, et peame selle ajaga midagi eriti toredat tegema. Sel korral oli meil suurepärane põhjus pealinna sõita, et õnnitleda minu Mari tema sünnipäeva- ja nende väikese kasvava pere ühise uue ja isikliku kodu puhul!
(loe edasi)
Loe lisaks

Istu lauda.

On asju, mis ei suuda kedagi külmaks jätta ja asju, mis vaimustavad sind iga päev. Näiteks meie uus eritellimusega söögilaud TigArtilt. See, minu unistuste kaheksat kohta mahutav söögilaud, võib kas väga meeldida või kohe üldse mitte meeldida, ent kindel on see, et pilgu see kinni püüab ja ükskõikseks ei jäta kedagi :)
(loe edasi)
Loe lisaks

Kui juba, siis juba

Eile, vaevalt tund enne kokkulepitud juuksuri aega, istusin peegli ette ja mõtlesin, mida nüüd laseks Liilial endaga teha. Kuigi eelmisest korrast alates olen mõelnud, et lähen järjest blondimaks, tundsin järjest suuremat igatsust kardinaalsemast muutusest juustes. Nagu olen ka varem öelnud, vahetan värvi ja lõikust vastavalt muutustele oma elus ja selline uus lehekülg nagu uus kodu nõuab päris kindlasti midagi julgemat. :)
Loe lisaks

Mumusa

Eelmisel suvel sain au osaliseks, et võrratu Mirjam palus mind üheks oma disainitud rannakleitide fotomodelliks. Nüüd osaleb tema kaubamärk Mumusa messil Ilu sõnum 2016. Siin on tema esimesed trükisoojad flaierid selleks puhuks!
(loe edasi)
Loe lisaks

Üks hädavajalik pluus Lisethilt

Ma ei hakka lugema mitu korda nädalas seisan garderoobi ja probleemi ees ja avastan end mõtlemas, miks ma ei varusta end lõpuks ühe universaalse pluusiga? Poodi minnes tulen alat tagasi kotitäie sööstostudega, mis lubavad mul kanda neid vaid valitud üritustel või sobituvad loetud hulgal riietega. Pluus, mis poleks liiga lühike või pikk, liiga läbipaistev ja samas liialt paks, mida sobiks kanda pidulikul üritusel ja argipäeval, millel oleks varrukad, et sinna peale ei peaks sobitama mõnd jakki ega kampsunit on nüüd mul lõpuks olemas! Aitäh Liseth!
(loe edasi)
Loe lisaks