Unetrikid

Nii nagu iga töölkäiv inimene teab, mis tähendab soov saada lisaks palganumbrile näha ka tehtud töö tulemust või vilja, on minulgi koduse emana soov leida põhjusi miks enda õlale patsutad. Eile patsutasin päris korralikult oma õlale ja teisele õlale lasin Rainil patsutada, sest juba kolmas õhtu uinusid kõik me kolm karu omaette voodites  ja hiirvaikselt.

(loe edasi)
Loe lisaks

Näpud mulda

Majaomanikuna jääb mul järjest tihedamini pilk pidama kaunitel aedadel, nii ajakirjades, kui mööda tänavaid jalutades. Aga kuidas ometi nad seda kõike teevad ja oskavad?! Olgugi, et maal vanemate juures olen istunud ema kõrval, kui ta parasjagu lilli istutab või oma aeda kujundab, on vist mu enamus auru läinud lobisemise ja unistamise peale. Igatahes tunnistan üles, et peale umbrohu eristamise taimedest ja selle rohimisest, ma aiandusest suurt midagi ei tea!
(loe edasi)
Loe lisaks

Raamatute lugemine

Lasteraatamatute ettelugemine ja jutustamine on ühed meie lemmiktegevused lastega. Võib olla peitub saladus selles, et see on parim põhjus, et lubada endal maha istuda ja lugeda, lugeda, lugeda!  Lasteraamatud on siirad ja lihtsad, ometi leiad nii mõnestki raamatust ka enda jaoks sügavama sisu üles! Ja enamikes neist on nii kaunid ja illustreerivad  pildid! (loe edasi)
Loe lisaks

Pulmapeo ettevalmistused #2
Peokoht leitud, külaliste nimekiri koostatud,
visioon paigas, hakkasid sisulised ja
korralduslikud küsimused aina rohkem esile kerkima ja takistama edasisi ettevalmistusi.
Oli aeg leida pulmaisa, fotograaf, bänd, õmbleja jne...(loe edasi)

Loe lisaks