Mul on hea meel, et 90ndad jäid aega, kus ma olin nii väike, et mul polnud aimugi, mida ma seljas kannan. Võib olla just seepärast olengi nii lummatud selle ajastu trendidest. Keegi võiks vastu vaielda, aga mulle tundub, et suur osa neist, kes tollal võisid tanksaapaid, lillasid huuli ja lillelisi õlapaeltega kleidikesi valge t-särgi peal kanda, ei vaata enam praegu nende poolegi! Nende jaoks on see ajastu ehk lõppenud
aga minu jaoks on see alanud. Küll juba ammu, aga mõtlesin teiega seda siiski nüüd jagada.  Minu suurim õnn on kaltsukas välja sõeluda mõni tõeline 90ndate reliikvia, aga ka replicad on toredad! Ma olen rahul, kui olen saanud oma riietusele lisada mõne nüansi 90ndatest. 
Näiteks:
1. Paksud patsikummid! Vot seda ma poleks veel isegi aasta tagasi võinud endast arvata, et need mulle huvi võiksid pakkuda! Juukseaksessuaar, mis on teinud tõelise comebacki.  Lisab patsile või krunnile paksust ja samas hoiab juukseid murdumise eest, mida tavaline patsikumm kindlasti ponisaba kandmisel teeb.
2. Teksatagid ja-vestid! Ma ei usu, et nad üldse vahepeal kuhugi kadunud on, aga vot see on riideese, mis tuli, et jääda ja öelda, et pole vaja jamada hea asjaga!
3. Nabapluusid! Tol ajal olid need ehk rohkem vabaaja riietuseks, nüüd on ta saanud loa intelligentsemaks kandmiseks.
4. Lillelised õlapaeltega kleidid. Ja veel parem, kui valge T-särgi peal! Minu meelest lisab hetkega armsust ja tütarlapselikkust! 
5. Choker kaelakeed. Need on maha käinud pika tee! Ja oma lapseeas olen ka mina neid venivaid musti chokereid kanda saanud! Pagan, et neid mul alles pole!
See kõlab tobedalt, aga olgu siis ka öeldud, et kael on mu lemmikkehaosa ja miski ei rõhuta seda paremini, kui choker isiklikult!
Sedapuhku valmistasin vahetult enne peoleminekut chokeri hoopis kingapaelast ja kõrvarõnga ripatsist. Selline ma olen!
 6. Purpur huuled!
Tõeline 90ndate nael. Sobib nii hästi just saabuvaks jõuluhooajaks!
Tumedate huultega sobib ideaalselt üks retro sametkleit, mille alla pesuehtne 90ndate pitsist bodi!

7. 90ndate filmid ja seriaalid!
Minu jaoks on nad tagasi!  "Päevad, mis ajasid segadusse" on muidugi parim (taas)elustaja!
7. Nägu raamivad salgud ja hobusesaba. Ainult nüüd, ei pea need olema õnneks nii sümmeetrilised ja "lakutud".
Juuksemood on kindlasti üle võtnud ka 90ndate väikesed krunnid ja patsid pealael, kus ülejäänud juuksed olid lahtiselt.

Muidugi on asju, mis mulle kohe üldse peale ei lähe. Näiteks need kohutavad õhukesed tukad, kivikesed pluusidel, blondeeritud tukaga poisid, isegi tollased elustiilid (aga ka sealt on, mida õppida).  Aga ümmarguste klaasidega päikeseprillid, oversized kapsunid, sasitud juuksed, sokid kingade sees, paksu kontsaga jalanõud aga nüüd ka juba terava nina ja tikkkontsaga kingad (mida ma kindlasti endale soetada tahan) on vaid mõningad asjad juba eelpool loetule lisaks, mis minu südame põksuma panevad! 
Eriti ehe on see tunne muidugi tollaseid filme vaadates või õdede albumeid lapates!
Miks te mulle küll midagi edasi ei pärandanud! :)

Mõned nopped mu telefonipiltidest, milles näen, et 90ndad on mind ilmselt mõjutanud.
Nädalalõpp terendab! Olge lõbusad ja viige oma kleit või pluus jalutama, mida olete juba korra või kaks kapist välja tõstnud, aga olete leidnud vabandusi, miks seda täna mitte teha! 
Life is party, dress like it!