Hei, hei! Käes on jälle postituse päev ja seekordne on midagi, millest ma ammu pole kirjutanud. Tuulutasin natuke oma garderoobi ja leidsin mõned viimase aja lemmikleiud, nagu ikka- sekkaritest. 
(loe edasi)
Ei saa salata, et riiete vastu on mul suur huvi, aga see pole kunagi teema, millest ma sõbrannadega vestleksin või siin kirjutades end mugavalt tunneksin. Võib olla osati seetõttu, et ma ei taha kõlada ja mõjuda  pinnapealsena. (Kuigi kindlasti on seda omadust minus olemas!!!) 
Kindlasti pole ma suur moegurmaan, ma ei pea trendidel näpuga järge, mulle lihtsalt meeldib riietega mängida! Ja mulle meeldib vaadata, kui ka teised seda teevad ning siis ei jäta ma seda kunagi ka märkamata!  Eriti tore, kui keegi riietusega "hullu paneb"!

Siit ei tule aga midagi hullu, vaid lihtsalt paar õnnelikku riidetükki, mis sekkaris mulle konksu otsa jäid ja mida ma hetkel garderoobis aukohal hoian. 
Sel korral on pildid minu telefonist, vabandused ette!
Selles sektsioonis lugesin kokku vaid 6 eset, mida ma pole soetanud sekkarist. Nendest 1 on õmmeldud ja 2 ostetud sõbrannalt.
Mind lohutab, et ma pole ainus naine, kes aegajalt oma riietega tõsiseid monolooge peab ja neid nõutult põrnitseb. Aga peegli külge riputatud minu lemmikud motiveerivad sildid, aitavad mul palju paremini ja kiiremini seal ennast üles leida! 
See on minu lemmikleid Sõbralt Sõbrale kauplusest. Siltidega ja kandmata River Islandi kleit 3 EURi
ASOS väike must kleit 2 EUR.

FOREVER21 Peeter Paani kraega must lühike pluus.  0,50 EURi.
TOPSHOP pliaatsseelik 4 EURi.
Kahtlemata on need ruudulised vintage püksid oma kõrge piha ja poolpikkade säärtega võitnud minu südame ja seda kõigest 3 EURi eest!! Samamoodi on see valge Free People kampsik (4 EURi) andnud mulle nii palju tänuväärseid kandmisvõimalusi.
Need 12 EURi eest soetatud kõrge pihaga River Islandi teksad on mind nii armsalt teeninud!
See komplekt on saabastest kaelakeeni pärit sekkarist. Pluusi te juba tunnete, sellest ei saa ma üle ega ümber, aga hoopis märkimisväärsem on see seelik. Läksin Võru Humanasse, ma teadsin, et mul on vaja(!) kõrge piha ja trukkidega teksa- või sametseelikut. Ja voila! Seal ta mul oli, nõksa suur, aga minu oma! Väiksemad õmblustööd mu konti ei murra, nii et üks-kaks-kolm sain endale soovitud seeliku nagu tellitult 1 EURiga.

Ma loodan, et keegi mind valesti ei mõista. Ega ma nüüd päris kaltsukubu ka pole, lihtsalt tõesti sekkari leidude vastu ei saa minu jaoks ükski poe stangelt valitud toode.
Nendest tunnetest kirjutasin natuke pikemalt SIIN, ma proovin end mitte korrata ja peatun siinkohal.

Ma tunnen inimesi, kes armastavad teise ringi poode nagu minagi ja käivad seal end lausa maandamas ja naisi, kes käivad aeg ajalt neist läbi, aga ei leia endale midagi. Siis neid, kes ei käi sekkarites, aga ütlevad, et peaks minema ja minu tutvuses on ka neid, kes ei taha põhimõtteliselt teise ringi riideid selga panna!

Minu uudishimu ei lase mul jätta küsimata, missugune suhe on Sinul kaltsukatega? :)


JÄRGMINE                                                                                                                  EELMINE