Sildid:

Sekkarileiud

Sellel postitusel on 9 vastust
Hei, hei! Käes on jälle postituse päev ja seekordne on midagi, millest ma ammu pole kirjutanud. Tuulutasin natuke oma garderoobi ja leidsin mõned viimase aja lemmikleiud, nagu ikka- sekkaritest. 
(loe edasi)
Ei saa salata, et riiete vastu on mul suur huvi, aga see pole kunagi teema, millest ma sõbrannadega vestleksin või siin kirjutades end mugavalt tunneksin. Võib olla osati seetõttu, et ma ei taha kõlada ja mõjuda  pinnapealsena. (Kuigi kindlasti on seda omadust minus olemas!!!) 
Kindlasti pole ma suur moegurmaan, ma ei pea trendidel näpuga järge, mulle lihtsalt meeldib riietega mängida! Ja mulle meeldib vaadata, kui ka teised seda teevad ning siis ei jäta ma seda kunagi ka märkamata!  Eriti tore, kui keegi riietusega "hullu paneb"!

Siit ei tule aga midagi hullu, vaid lihtsalt paar õnnelikku riidetükki, mis sekkaris mulle konksu otsa jäid ja mida ma hetkel garderoobis aukohal hoian. 
Sel korral on pildid minu telefonist, vabandused ette!
Selles sektsioonis lugesin kokku vaid 6 eset, mida ma pole soetanud sekkarist. Nendest 1 on õmmeldud ja 2 ostetud sõbrannalt.
Mind lohutab, et ma pole ainus naine, kes aegajalt oma riietega tõsiseid monolooge peab ja neid nõutult põrnitseb. Aga peegli külge riputatud minu lemmikud motiveerivad sildid, aitavad mul palju paremini ja kiiremini seal ennast üles leida! 
See on minu lemmikleid Sõbralt Sõbrale kauplusest. Siltidega ja kandmata River Islandi kleit 3 EURi
ASOS väike must kleit 2 EUR.

FOREVER21 Peeter Paani kraega must lühike pluus.  0,50 EURi.
TOPSHOP pliaatsseelik 4 EURi.
Kahtlemata on need ruudulised vintage püksid oma kõrge piha ja poolpikkade säärtega võitnud minu südame ja seda kõigest 3 EURi eest!! Samamoodi on see valge Free People kampsik (4 EURi) andnud mulle nii palju tänuväärseid kandmisvõimalusi.
Need 12 EURi eest soetatud kõrge pihaga River Islandi teksad on mind nii armsalt teeninud!
See komplekt on saabastest kaelakeeni pärit sekkarist. Pluusi te juba tunnete, sellest ei saa ma üle ega ümber, aga hoopis märkimisväärsem on see seelik. Läksin Võru Humanasse, ma teadsin, et mul on vaja(!) kõrge piha ja trukkidega teksa- või sametseelikut. Ja voila! Seal ta mul oli, nõksa suur, aga minu oma! Väiksemad õmblustööd mu konti ei murra, nii et üks-kaks-kolm sain endale soovitud seeliku nagu tellitult 1 EURiga.

Ma loodan, et keegi mind valesti ei mõista. Ega ma nüüd päris kaltsukubu ka pole, lihtsalt tõesti sekkari leidude vastu ei saa minu jaoks ükski poe stangelt valitud toode.
Nendest tunnetest kirjutasin natuke pikemalt SIIN, ma proovin end mitte korrata ja peatun siinkohal.

Ma tunnen inimesi, kes armastavad teise ringi poode nagu minagi ja käivad seal end lausa maandamas ja naisi, kes käivad aeg ajalt neist läbi, aga ei leia endale midagi. Siis neid, kes ei käi sekkarites, aga ütlevad, et peaks minema ja minu tutvuses on ka neid, kes ei taha põhimõtteliselt teise ringi riideid selga panna!

Minu uudishimu ei lase mul jätta küsimata, missugune suhe on Sinul kaltsukatega? :)


JÄRGMINE                                                                                                                  EELMINE
Eelmine
Loosimine!
Järgmine
Madeline juuksed läbi aegade

9 vastust

Marili. Väga õige märkus! Olen sinuga väga nõus! :) adelinemadeline, 26. jaanuar 2017
Olen ka üks paaldunud kaltsuka fänn juba ilmselt selle pärast, et suht 75% tõenäosusega ei kõnni sulle keegi sama esemega kusagil linnas/peol/tööl vastu. Ma muidugi ei ütle, et ma poest midagi ei osta aga sekkarid mmmm.... Marili, 25. jaanuar 2017
Aitäh M! Pean seda meeles ja kordan peagi, kui uusi leide on paras ports kogunenud :) adelinemadeline, 19. jaanuar 2017
Väga vinge. Võiksid neid leide rohkem näidata :) M., 18. jaanuar 2017
Vao, aitäh nii värvika vastukaja eest! Nii tohutult põnev on neid lugeda ka viiendal ja kuuendal korral! Ja loen neid homme ka! :) Adelinemadeline, 17. jaanuar 2017
Sa oled ikka Madli üks uskumatu naine. Sinu maitsemeel meeldib nii mulle, kui ka minu vanemale tütrele, kes nüüd kindlasti kaltsukatesse hoopis paremini suhtuma hakkab! See on teema, mis huvitab vähemal v rohkemal määral kõiki naisi, nii et ära pabista! Kohe kindlasti ei mõju Sa pinnapealsena! Anna, 17. jaanuar 2017
Esimese kommentaatori algust oli lohutav lugeda, sest ma just mõtlesin, et hoopis mina olen siin suurim seletaja ;).. Mina olen oma elus kaltsukates käinud vanuses 15-25a vb pisut rohkem kui hiljem, aga keskmiselt satun kaltsukatesse 1-2 korda aastas. Nii vähe lihtsalt sellel põhjusel, et mul pole andi sealt midagi sobivat leida. Lisaks mulle tunduvad seal hinnad kallimad kui tavapoes. 1-4 euriseid asjalikke riideid mina siin Põhja-Eesti kaltsukates küll näinud ei ole. Aga mul on annet tavapoodidest väga soodsaid asju leida. Põhilise tavaari toon ära jaanuaris ja juuli lõpus, siis saab praktiliselt olematu hinnaga asju.
Ja siis mulle kohe meeldib palju osta - kohe väga, midagigi.. Ja ma ei pea seda üldse pealiskaudsuseks vaid meelelahutuseks.
Aga taaskasutust teeme me nii, et sugulaste ja sõpradega jagame üksteisele neid riideid mida mingil põhjusel ise enam ei vaja ja täitsa tasuta. Nii et mul ses mõttes taaskasutusriideid on olemas küll.
Ma olen oma tuttavate puhul muidugi imestanud küll ja küll, mis toredaid asju nad on sealt leidnud.
Sinu eelis Madlikene on muidugi ka hea välimus ja figuur, mis võimaldavad igasuguseid vigureid kanda (minusugune veidi ümarik peab vaatama sobivaid lõikeid mis pekukesi ilusti varjavad, seetõttu pole ka nii lihtne vb kaltsukates).
Marje, 17. jaanuar 2017
Mina olen see, kes kaltsukates käija ei viitsi, aga kui vahest juhtubki ja sealt endale midagi ilusat leian, siis ainult sellele riideesemele saan palju komplimente. Kui ostan "firmakat" kalli raha eest, siis keegi ei märkagi :D :D
Viimane kaltsuralli oli mul suvel keset kastani tn - mul on siiani meeles kuidas ma seda päeva nautisin...tundsin ennast nii vabalt, seega see mõjub tõesti teraapiana - ka minusugusele haha.
Peaks rohkem seda teed ette võtma!
N, 17. jaanuar 2017
Saad tõenäoliselt omistada tiitli "suurim kommentaator". Aga Sa ju esitasid küsimuse ja kuidas ma saaksin lugeja ja kaasamõtlejana vastamata jätta?
Käiksin palju rohkem kaltsukates, kui nad asuksid mulle lähemal. Elan Viimsis ja ma ei tea, kas ei taheta või on see "maine"asi, aga siin kaltsukaid pole. Lapsega linna sõita ja seal tuhlata, käib mulle üle jõu. Ja nii ma siis jäängi ootama kordi, kui saan Põlvasse ja siis kaltsukatesse!
Mul on küll vähe riideid, aga seda erilisem tunne on kanda lahedaid leide kaltsukast. Eriti uhke olen ma mõndade teksade üle, mis hästi istuvad, mis on lahedad ja mille eest ma olen nii vähe maksnud.
Aga ma olen ka vahest seda tüüpi, kes käib, aga midagi ei leia. Siis ma kahtlustan, et Sina oled enne mind just uksest välja astunud :D
Liz, 17. jaanuar 2017

Lisa kommentaar

Email again: