Värvimuutused ja külm talv on jätnud ilmselgelt oma jälje minu juustesse. Pean ausalt ent häbiga tunnitama, et hoolitsen oma juuste eest väga laisalt. Võib tulla isegi ette, et pesen oma laste šampooniga pead! Kuna ma ise endale salongitooteid osta ei raatsi, hoolitseb mul tavaliselt sünnipäevade ajal Mariliis selliste asjade eest. Kuna sünnipäevast on pea aasta möödas ja uueni veel aega, siis otsustasin maski järele janunevaid juukseid poputada köögikapi saadustega. Väike googeldamine andis mulle sobivad ja kodus olemasolevad koostisosad. Mesi, oliiviõli ja munad. Mesi pole just asi, mida keegi tahaks endale juustesse määrida ja olin minagi väga skeptiline selle suhtes, kuid otsustasin siiski järele proovida! Segasin komponendid kokku ja määrisin selle juusteotsest alustades juustele.

Polnud just kõige meeldivam plöga ja jõudsin juba kahetsema hakata, aga tehtud ta sai! Keerasin juuksed käteräti sisse, lasin toimida poolteist tundi ja jäin ootama hirmuga selle mahapesemist!
Kuid vähe sellest! Ootamise ajal oli aega lugeda veel mõningate näomaskide kohta ja mind üllatas, kui nägin, et majoneesi võib näole maskina kanda. Selles olev rasv ja munad pidid niisutama näonahka ja äädikas stimuleerima naharakke. Majonees ei kuulu minu lemmikute hulka, kuid see on tänu Rainile alati meil külmkapis olemas ja otsustasin selle see kord enda kasuks tööle panna!


Kuidas siis maskid mõjusid? 
Pesin juuksed pea alaspidi nagu tavaliselt. Mul on tunne, et siis jäävad juuksed kohevamad ja siledamad. Oli tunda peale pesu, et on kindlasti palsamit ka vaja! Peale föönitamist tundsin tõepoolest, et juuksed on pehmemad, kohevamad ja mu tuhmid ja kahused juuksed isegi läikisid! 
Ja majoneesi maski ma kindlasti kordan! Nahk oli tõesti nii sile ja niisutatud.
Jaga Sina ka mulle oma nippe, missuguseid veidraid asju oled endale peale määrinud?


JÄRGMINE                                                                                              EELMINE