Aitäh veebruar, et nii palju sündmusi endaga kaasa tõid, et polnud mahti sinu möödumist märgatagi ja meid seeläbi suure sammu võrra kevadele lähemale tõid. Selges taevas kõrgelt paistev päike ja tuppa kostuv linnulaul ei luba uskuda, et õues valitseb käre külm.
Kõige esileküündivam oli veebruaris kahtlemata Eesti Vabariigi aastapäev, kuid elu käis kõigil kodus ju edasi.
Haigused, mis ei ole meid murdnud kunagi korraga vaid tulnud ikka ühekaupa, siis viimasel korral olid Rain ja Lennart sünkroonis rivist maas. Siis sain ka tunda esimest korda pärast Hermani sündi, üht magamata ööd. Et kuidagigi Hermanit ja Adeelet isoleerida, magasid tõbised allkorrusel ja kuna Rainist polnud ka aitajat, ei saanud ma öövältel teha muud, kui trepijooksu. Üks tahtis süüa ja teine just samal ajal selle endast välja saada...
Mu väike laululind on jõudnud mikrofoni taha, et koju tuua edasipääs finaalkontserdile. Pelgalt mõte juba sellest, kuidas laps on laval, paneb mu peopesad higistama ja südame sulama. Need on need hetked, kus ma saan endale kinnitust, et lasteaias käimine on hea valik kodus kasvamise asemel, sest siin ma talle selliseid kogemusi kinkida ei saa.
Eriti jõudsalt on Adeelel veebruaris tärganud  huvi tähtede, nende rittaseadmise ja lugemise vastu. Ma ei tea, mis varsti saab, kui Herman käputama hakkab, sest põrandad on alati liimipulke, värve, kääre, vildikaid ja pabereid täis. ..ja muidugi kingi! Ühe õnn on teise õnnetus.
Veebruaris algas meil kodus kampaania " Ei telekale". Lastenurka meil tellitud pole, küll aga kordusTV, mis oli mõeldud ikka meile Rainiga, et saaks õhtul laste magaminnes oma saated ja sarjad järele vaadata. Avastasime aga, et märkamatult on Lennartist saanud puldiboss ja peale lasteaeda potsatas ta teleka ette maha ja kadus oma maailmasse. Mitte, et ta seal tunde istuks, aga õhtust pereaega on niigi vähe, et eelistada sellele telekavahtimist. Kuna Lennart on meil see, kellele kord ja uued reeglid meeldivad, siis tuli ta meie kokkuleppega kohe kaasa ja nüüd on meil kolmel päeval nädalas õhtuti telekas täiesti kinni ja toonitab seda ise meilegi, kui hakkame libastuma.
Ilma telekata on lapsed palju loovamad ja mäng võib alata! Või kasvõi trenn. Selleks puhuks võtab Lennart alati oma särgi seljast ja see on nii naljakas. Kleepisime talle õlale ka ühe tätoka, et tema musklid, mida ta nii kõvasti punnitab, ikka eriti uhked oleks!
Kolmel päeval nädalas käib Lennart ka jalgpallitrennis ja juba on koju toodud ka mõned medalid. See on kvaliteetaeg, mida Rain 5 aastat ootanud on! Pärast 5-6kuud trenni, on hakanud seda tõeliselt nautima ka Lennart, kes alguses Raini nõudlikusele kohati protesti avaldas. Ja, kui trennis käivad veel poisid, kellest on saanud Lennarti parimad sõbrad alates tema esimestest elupäevadest, siis...siis on isegi emme jaoks sport ilus ja tore!
Medaleid potsatas ka Tartu Maratoni lastesõidult. See on muidugi eriti tore, kui Adeele teeb tasa juba praegu kõik need minu saamata jäänud medalid ja diplomid.
Lennart sai sel talvel eriti karmi suusapisiku. Alguses nühkis pimeduseni ümber maja suusatada ja hiljem ei jäänud enam mäedki vallutamata.  Kuna ma ise olen nii spordikauge, aga toetan igati lapse huvi sporti teha, siis pidin alla neelama ka selle, kui mu pere 2/3 meestest ainiti olümpiamänge jälgisid. Lennarti lemmik on laskesuusatamine. Kes teda suusamäel seljakotiga suusatamas ja  järsku kõhuli viskamas näevad, siis teavad, kellega tegu.
Ja, kui Saskia Alusalu kiiruisutamises neljanda koha tõi, tuli ka endal uisud jalga saada ja maal uisuväljale ukerdada.
Oi, ja muidugi oli veebruaris sõbrapäev.

Omal kohal olid üllatused, lilled, kook ja sõbrad! 
...ja muidugi ka deit abikaasaga, mille lõpetasime pidulikult imetamistoas.
Beebidega elu on kõikjal tehtud ikka nii mugavaks, et pole kunagi millegi pärast tarvis muretseda. Ükski kohting ei jää pidamata.
...ja ükski töö ei jää tegemata...
See väike mees ei sulge meile tõesti ühtki ust. Elu teeb keeruliseks vaid tema loomus ja olemus, mis lausa tõmbab igal võimalusel tema poole teda näputama ja hellitama. 
Rõõmsat ja päikselist märtsi!
                                                                                                                                                                              EELMINE