Homme läheb mu pisike printsess esimest päeva lasteaeda ja tunnen, et väike melanhoolsus tungib hinge. Kuigi ta on veel hetkel nii vapper ja kuulutab tähtsalt ja naljakalt kõigile: " Mina lähen Tibu rühma!! Kuhu sina lähed?", siis on mul ikka salamisi süda saapasääres. Igatahes und mul täna nii vara ei tule, seega olen endale kasulik ja teen telefoni piltidest tühjaks ja jagan neist mõnda ka siin.
(loe edasi)

Ilmselgelt on mul enda pildistamisel oma lemmiknurgad, aga seda keegi teine ei panegi tähele, eks!  :D Parempoolse peal olen ma lihtsalt naiivselt õnnelik, et mu pluus nii hästi mätsib minu uue töötoa vaibaga.
Saabunud vananaistesuve soojuses võib isegi kibedust tundmata meenutada veel rõõmsalt suvepäevi, mil end järvevees ja koduaias basseinis end jahutada saime. (me päriselt ikka nii valged pole nagu sel pildil :D)

Minu väiksed ja armsad pühapäeva kirikulised.
Alle-Saija Teatritalu  asub minu vanemate maakodu metsa taga ja oleks olnud lausa patt jätta lastega minemata nende " Kardemoni linna rahvas ja röövlid!" etendusele. 
Sel ajal, kui lapsed maal vanaema ja vanaisa hoole all olid, oleks ma võinud ju midagi produktiivset teha, näiteks kasvavaid nõudevirnu kraanikausis pesta (meie uues kodus puudub nõudepesumasin ja alles nüüd ma mõistan, millises luksuses ma varem elasin. Ma ei õpi iialgi nõudepesu armastama, aga ma ei tea vist kedagi, kellele see ka meeldiks?!)
või paari tellimustööga alustada,  aga oh ei! Minul on hoopis parem mõte minnana kaltsukatiirule! Sellega seoses tuleb mul ka mõte teha tulevikus mõni postitus oma second hand leidudest, kui selle vastu võiks huvi olla?! 
Vähemalt  lõppes nädalavahetus lastega kinos! Ma pisut kartsin seda Adeelega, sest kodus ei ärata multikad temas mingisugustki huvi,  aga ta suutis täitsa üllatavalt ilusasti terve multifilmi ära vaadata.:)

               JÄRGMINE                                                                                                                          EELMINE