Vahel, kui Adeele minu telefoni kuskil vedelemas näeb, sätib ta end mugavalt kuhugi istuma ja kutsub mind, et vaataksin sealt koos temaga pilte! Jagan ka teile mõningaid hiljutisi klõpse :)
(loe edasi)
Adeele on vist mu üsast juba kaasa saanud shoppamise naudingu! Nii me tavaliselt jätamegi meespere omapäi ja käime lõbusalt poodides aega veetmas.
AHHAA teaduskeskus oli Lennarti jaoks sel aastal juba tõeliselt paeluv!
...kui Madli ujulasse jõudis, oli pere juba tund aega sulistanud! 
Kui minu ja mu õdede lapsed kohtuvad, näiteks nagu siin pildil- maal, siis mul on alati nii suur kiusatus hiilida vaatama nende mängu ja vestlusi. Nad on nii armsad!
Lennarti püsivuses kinosaalis pole pidanud me kahtlema, aga testisime ka Adeele ära! Katse edukalt läbitud!:)
Naisenergiaga laadimine. Tõeline maiuspala!
Ma ei tea, kuidas teisel poolel perest on, aga meil on Lennartiga alati autosõidu ajal väga ülev meeleolu! Meie repertuaarist saab kuulda siis näiteks Taukarit ja Jüri Pootsmani aga vahel lõbutseb Lennart ka üksi, kui ta valib oma kirjust muusikamaitsest Rammsteini või mõne muu esitaja, mille peale mul ihukarvad püsti turritavad:)
Vahel tõstab secondhandi saak suunurgad kohe eriti kõrgele!
Ükspäev üllatas Rain mind kahe teatripiletiga!
Ja tänu neile (või siis õigemini Rainile ja Niinemetsale) oli eile õhtul põhjust kontsad alla lüüa ja abikaasaga kvaliteetaega nautida!
Carpe diem kallid sõbrad!


                    JÄRGMINE                                                                                                              EELMINE