Sildid:

Miski pole iseenesest hea ega halb...

Sellel postitusel on 6 vastust
... ainult mõtlemine teeb ta selleks.
William Shakespeare
Ma pole kunagi öelnud, et mu elu on täiuslik. See pole. Kellelgi pole täiuslikku elu. Aga ma tahan näha oma elus kõike seda, mis mulle on antud ja millega mind on õnnistatud, mitte nuriseda selle üle, mida mul pole või mis on valesti. Ma pingutan päris kõvasti, et leida igast päevast üles pärlid ja nii päevast päeva, midagi positiivset ja head, midagi mida saaksin endast maha jätta ja midagi, mida mu lapsed saaksid endaga kaasa võtta. Häbi tundmata- mul on kohutavaid päevi, nagu meil kõigil. Kuigi ma tahan hoida siin oma pildid ja tekstid võimalikult tõetruud, siis mulle meeldib selles hoida positiivset joont ja keskenduda vaid sellele. Palun ärge kunagi vaadake mu blogi, et  võrrelda seda enda eluga. Ma leian, et iga ühe elu on väärt jutustamist, blogi pidamist ja  see, et mina seda teen, ei tähenda kuidagi, et peaksin ennast või oma perekonda kellestki paremaks. Vastupidi, iga inimene inspireerib mind ja mul on alati kelleltki midagi ka enda mõttemaailmasse juurde noppida.  Ma ei saa valida, mida Sina võtad minu blogist endaga kaasa, aga ma loodan, et see kannustab Sind leidma ja nägema rõõmu kõiges, mis sind ümbritseb, sinu perekonnas ja sõprades!

       JÄRGMINE                                                                                                                                        EELMINE


Eelmine
Usin laupäev
Järgmine
Meenutus: Ristitud

6 vastust

Aitäh Marje!!! Sa oskad alati nii ilusaid sõnu kirjutada, nagu ka viimasel jõulupostkaardil! Aitäh! adelinemadeline, 6. september 2016
Ka mind pani see postitus mitmeks päevaks mõtlema.. Ma oletan, et see on inspireeritud kellegi rahulolematusest või eestlaslikust kadedusest või kellegi negatiivsest energiast kirjutaja suunas.
Juba siis kui laps on veel väike, soovitakse talle head ja tehakse palju, et tal läheks hästi.. Lähedased, sõbrad, riik - kõik panustavad, et inimesel saaks olema hea, kerge ja ilus elu. Ja siis kui oled valmis ja Sul juhuslikult ongi ilus elu, siis justkui peaks tundma piinlikust ja vabandama selle eest. Ja seda eriti Lõuna-Eestis - minu meelest.
Inimene peabki ennast ja oma valikuid kõige rohkem armastama ja tähtsaks pidama, sest keegi teine seda ju ei tee.. Ja päriselt armastust täis olev inimene kiirgab seda kõikjale ja kõigile -nagu Sina . Minule meeldib ilu ja headust nautida ja seda saan ma siit lehelt alati.
Sa teed häid asju..
Marje, 1. september 2016
Liisa, ma lugesin Sinu kommentaari vähemalt kümme korda ja alles nüüd sain endale mõne sõna suhu tagasi. Aitäh Sulle selle meeliülendava kommentaari eest, see läheb kindlasti väljaprinditult minu töötoa seinale mind julgustama! Liisa ja Egle, teist said ühed minu tänase päeva pärlid! adelinemadeline, 30. august 2016
Madli, Sinu blogi näol on üle pikkade aegade tegemist ühe äärmiselt südantsoojendava ning inspireeriva blogiga. Ammu olen igatsenud lugeda midagi, mis pakatab positiivsusest ja ärgitab ennastki olema parem inimene. Paljud blogid olen ma pooleli jätnud kellegi või millegi kritiseerimise tõttu - ma ei jaksa ega taha lugeda blogidest arvustusi kuidas keegi jõusaalis riietub või sõnavõttusid lugematult hulgal ilutoodetest, mille sisu õhkab kinnimakstud reklaami järgi.
Sinu blogi on väga siiras ning äärmiselt mitmekesine - sa kirjutad emaks olemisest, moest, pidustustest, abielust, suvest, headest toitudest, erinevatest väljakutsetest ning kõigest muust põnevast, millega nii mõnigi lugeja end samastada suudab. Sinu blogist ei õhku isegi mitte killukest üleolevust ega enese upitamist - vastupidi. Sinu lihtsuses ja siiruses peitubki võlu.

Tee mida armastad ja jää endale alati kindlaks, Sinu blogi on imeline :)
Liisa, 30. august 2016
Aitäh Egle, vot see on minu rõõm!! :)) adelinemadeline, 30. august 2016
Nõus! Õige! Mina elan täpselt nii. On head ja halvad päevad. Aga igas asjas on midagi õpetlikku. Elu on ilus. Pole klišee. Juhhuuuu! Egle , 30. august 2016

Lisa kommentaar

Email again: