Nagu eelmises postituses öeldud sai, ei ole mul võimalik alustada oma sünnipäeva selle meeleoluta, mida saab luua ja tuua vaid mulle hommikune õnnesoovilaul voodi servalt. Niisamuti ei saa see päev lõppeda ilma mu perekonnaringita! 
(loe edasi)
Sinna vahele jäi aga nii palju armsaid ja üllatuslikke külalisi, telefonikõnesid ja sõnumeid nii telefoni kui interneti teel! Ma ei saa kuidagi salata, et ma tunnen end kui laps, nautides kohutavalt seda tähelepanu sel päeval. Aitäh kõigile teile armsatele, kes te leidsite hetke, et mind lilledega üllatada ja Marile, kes lausa päeva mulle pühendas! 
Päris tihti leian ennast tagant järele kirumas, et ma kaamerat välja ei võtnud. Teisiti võttes tähendab see, et selles õhtus ei olnud hetkegi, et raisata seda klõpsimisele. Sellistel puhkudel on mul hea meel, et Katre ikka toimuvast ülevaadet soovib ja siis saan meie vestlusest mõne telefoni pildi ikka üles korjata! :)
Kes oma aiast, kes poest...kokku sain uhke kevadise kimbu.
Enamus road ootasid siin veel ahjus. Aitäh sulle Katre retseptide eest!
Tulevikus jagan sulle enda omi, sest ema ja isa kinkisid mulle hiigelpaksu kokaraamatu. Mu esimene, juhuu! Jaaa, kingitused mulle meeldivad!
Aitäh Aigi nende kauaunistatud juuksesirgendajate eest, mis mu juuksed juba ära sättis  ja Liis, ka sina tead täpselt, mis mind rõõmustab! Lõikematt on juba uute kaartide lõikumisel kasutusel ja üks paar nendest peentest sokipaaridest leidis tee ka juba Adeele südamesse ja põlvikutena lasteaia vormiks! Ma loodan et ripsmedušš jääb ikka minu käsutusse:)
Taljesõbralik kook. Tasub proovimist!
Meie peres on kaartidel ja luuletustel alati suur tähtsus!

Ilusat nädalavahetust teile kõigile!

JÄRGMINE                                                                                                                                                              EELMINE