Mereteemaline pidu!

Sellel postitusel on 6 vastust
Kolm erakordset õde pöördusid minu poole, et kaunistaksin nendepoolse üllatusena nende isale temaatilise peosaali juubelipeoks. Juubilar ise oli valinud mereteema, mis sobib nii hästi veel käimasoleva mereaastaga, kui ka nende pere suure kirega veeta merel ja selle ääres vaba aega. Pidu toimus hubases ja kaunis Varbuse muusikamõisas, laupäeval. 
Saal sai tõesti lauluga kaunistatud. Sealne õhkkond on nii soe ja muusikamõisa peremees ja perenaine annavad oma pühendumise, külalislahkuse ja headusega iga sealse ürituse kordaminekule tohutult kaasa!
Olin, aga pisut ärevil, sest mind paluti ka tervet õhtut pildistama. Võtsin selle väljakutse esimest korda vastu ja see oli oodatust veel palju lõbusam! Valmistasin ka mereteemalise fotonurga, mis minu üllatuseks sai nii suureks hitiks, et tekkisid isegi järjekorrad! Kui tavaliselt haihtun pidude alguseks, püüdes jääda nähtamatuks, siis seekord oli olukord hoopis teisem ja ma sain näha ja kuulda, kuidas rahvas pidu ja õhkkonda naudib. 
Kohtusin juhuslikult sel üritusel ühe ammuse tuttavaga, kes astus mulle ligi ja
ütles: " Vauu Madli! Kolm aastat tagasi, kui viimati kohtusime, sa rääkisid unistades, et tahad sellega tegelema hakata! Ja nüüd sa oled siin, teedki seda ja veel nii hästi!!" See tollane minu jaoks ununenud vestlus oli nii mõnus wake-up call! Aitäh Heli, see oli armas sinust!

Minu eesmärk selleks peoks oli mitte minna kuidagi kalamehelikuks, vaid hoida pisut vahemerelikku nooti ja seepärast valmisid laudadele sinise vee, dekoratiivsete kivide ja merekarpidega täidetud pudelid, millest said ühtlasi ka küünlajalad.
Lillekastid, mida olete ilmselt juba nii mõnelgi  minu peolaual näinud, said seekord valkja katte. Sisse istutasin türkiissinised kanarbikud ja sukulendid, ning nende vahel leidsid pesa paljud merekarbid ja kivikesed.
Ka nimekaardid olid teemale vastavas võtmes...ankrus.
Perepiltide kohale riputasin ka valgusketi, mille katsin samuti merekarpidega. 
Lagede alla valmis kümneid ja kümneid meetreid lipukesi.
Ürituse suurimaks ehteks olid muidugi külalised ise! Kõik olid temaatiliselt riides, nagu kutsel oli ka mainitud!
Ei tea küll miks mulle nii väga meeldivad perekonnad, kus on kolm tütart!? Aga see pere on tõesti erakordselt kokkuhoidev ja ilus!  Eriti kaunid olid muidugi peretütred ise!!
Aitäh teile sellise "vabade käte" usalduse eest!
Mul oli hea meel aidata selle peo visioonile kaasa ja sellest mõnusast melust ka osa saada!


Eelmine
Isadepäev!
Järgmine
DIY. Lihtne ponisaba.

6 vastust

Aitäh Merle ja Harri niivõrd meeliülendava kommentaari eest! :))
Ja aitäh Richard, et märkasid detaile! :)
adelinemadeline, 20. november 2016
Küünlajalad sobisid tõesti väga hästi vahemere stiiliga. Richard, 18. november 2016
Imeline pidu, kus iga detail oli omal kohal, kus kõik oli viimseni stiilipuhtalt läbi mõeldud, kus kogu ruumi täitis merekohin - kõik kokku lõi tunde, nagu oleksidki merel ühtse laevameeskonnana.
Suur aitäh ja sügav kummardus kõigile, kes oma mõtte, käe või teoga nii toreda peo kordaminekule kaasa aitasid. Ja korda see läks :)
Merle &Harri, 17. november 2016
Aitäh, aitäh Mirru!! :))

Ja aitäh Kauno eriliste sõnade eest! Olen väga liigutatud, sest soe sõna ja tänu peo kangelaselt endalt, on parim üldse! :)
adelinemadeline, 16. november 2016
Naudin möödun’d laupäevaõhtut iga päev, justkui ei olekski see lõppenud.
Oli üliilus ja vormikaunis! Kõik see nii väga meeldis – puudutas mind ja külalisi.
Soe südamik tänu, Madli, et oled olemas ja kõike seda tegemas. Edu ja rõõmu loodust!
Aitäh!
Kauno, 16. november 2016
Niii kift Madli!! Mirru, 16. november 2016

Lisa kommentaar

Email again: