Kolm erakordset õde pöördusid minu poole, et kaunistaksin nendepoolse üllatusena nende isale temaatilise peosaali juubelipeoks. Juubilar ise oli valinud mereteema, mis sobib nii hästi veel käimasoleva mereaastaga, kui ka nende pere suure kirega veeta merel ja selle ääres vaba aega. Pidu toimus hubases ja kaunis Varbuse muusikamõisas, laupäeval. 
Saal sai tõesti lauluga kaunistatud. Sealne õhkkond on nii soe ja muusikamõisa peremees ja perenaine annavad oma pühendumise, külalislahkuse ja headusega iga sealse ürituse kordaminekule tohutult kaasa!
Olin, aga pisut ärevil, sest mind paluti ka tervet õhtut pildistama. Võtsin selle väljakutse esimest korda vastu ja see oli oodatust veel palju lõbusam! Valmistasin ka mereteemalise fotonurga, mis minu üllatuseks sai nii suureks hitiks, et tekkisid isegi järjekorrad! Kui tavaliselt haihtun pidude alguseks, püüdes jääda nähtamatuks, siis seekord oli olukord hoopis teisem ja ma sain näha ja kuulda, kuidas rahvas pidu ja õhkkonda naudib. 
Kohtusin juhuslikult sel üritusel ühe ammuse tuttavaga, kes astus mulle ligi ja
ütles: " Vauu Madli! Kolm aastat tagasi, kui viimati kohtusime, sa rääkisid unistades, et tahad sellega tegelema hakata! Ja nüüd sa oled siin, teedki seda ja veel nii hästi!!" See tollane minu jaoks ununenud vestlus oli nii mõnus wake-up call! Aitäh Heli, see oli armas sinust!

Minu eesmärk selleks peoks oli mitte minna kuidagi kalamehelikuks, vaid hoida pisut vahemerelikku nooti ja seepärast valmisid laudadele sinise vee, dekoratiivsete kivide ja merekarpidega täidetud pudelid, millest said ühtlasi ka küünlajalad.
Lillekastid, mida olete ilmselt juba nii mõnelgi  minu peolaual näinud, said seekord valkja katte. Sisse istutasin türkiissinised kanarbikud ja sukulendid, ning nende vahel leidsid pesa paljud merekarbid ja kivikesed.
Ka nimekaardid olid teemale vastavas võtmes...ankrus.
Perepiltide kohale riputasin ka valgusketi, mille katsin samuti merekarpidega. 
Lagede alla valmis kümneid ja kümneid meetreid lipukesi.
Ürituse suurimaks ehteks olid muidugi külalised ise! Kõik olid temaatiliselt riides, nagu kutsel oli ka mainitud!
Ei tea küll miks mulle nii väga meeldivad perekonnad, kus on kolm tütart!? Aga see pere on tõesti erakordselt kokkuhoidev ja ilus!  Eriti kaunid olid muidugi peretütred ise!!
Aitäh teile sellise "vabade käte" usalduse eest!
Mul oli hea meel aidata selle peo visioonile kaasa ja sellest mõnusast melust ka osa saada!