Sildid:

Madeline juuksed läbi aegade

Sellel postitusel on 6 vastust
See nädal on läinud iseäranis kiiresti, midagi nagu tehtud polegi, kui plaanid ja ettevalmistused suvisteks töisteks üritusteks välja jätta! Kuidagi pooleldi unistavalt olen need päevad mööda saatnud ja eile õhtul tabasin end ehmatusega kalendrisse vaadates, et käes on JÄLLE REEDE! Juhuu! Kuna nädala vältel ettevalmistatud tulevikukaarte ma lauale teile lüüa ei saa, siis mängin hoopis vanade kaartidega ja näitan sedapuhku oma juukseid läbi aegade.
(loe edasi)

Surfasin oma välisel mälukettal ja selle postituse ettevalmistamine ei läinudki nii libedalt, nagu olin arvanud! Siit tuleb kindlasti üks uus selle aasta eesmärk- süstematiseerida vanad ja uued kaustad, mis viib ehk ometi ka selleni, et ma laste pildid lõpuks ära ilmutan ja edu mulle siis nende albumisse sättimisel!

Aga asun asja kallale ja alustan aastast 2006, keskkoolist ja lennutan kiirelt tänasesse päeva.
Oi, kui armsad lapsed me siin oleme! Pisikese Adeele sünd 2014
Igat postitust tehes ma tahan hoolitseda, et teie klikk Adelinemadelinel poleks olnud teile tühine ja ajaraisk. Ma ei tea... seekordse puhul on tunne, et kasumimäär on minul ikka kõvasti suurem, kui teil! Tänu nende piltide otsimisele sukeldusin ma nii kaunitesse mälestustesse, eriti nendesse lugematutesse beebipiltidesse, et postituse tegemine sel korral aina venis ja venis! Ma tean, et nende piltide on jäänud veel erinevaid pikkuseid ja värve, aga ma ei suutnud lihtsalt asitõendeid leida.
Ma olen küll alati selle mõtteviisiga, et juuksed on taastuv loodusvara ja nendega tuleb mängida alati, kui on tuju! Aga tagantjärele neid pilte vaadates mõtlen ma küll, et kas poleks lihtsam omale vahelduseks mõni huvitav parukas osta?! :)
Nüüd olen jälle mõneks ajaks rahunenud. Istun ja ootan oma juuste kasvamist ja mõtlen, et tahaks olla igavene blond!  
(kellele ma valetan?)


JÄRGMINE                                                                                                                          EELMINE
Eelmine
Sekkarileiud
Järgmine
Adeeleism ja Lennartism

6 vastust

Jaa Maris K. , eks lapsed lisavad ikka naistele aastaid ja kahtlemata, ka sära silma! :)
K. Minu meelest väga hästi. Üllatavalt hästi, arvestades, et ma neid ei maskita. Aga peaksin ja võtangi selle ilmselt juba homme ette! :)
adelinemadeline, 26. jaanuar 2017
Kuidas su juuksed eksperimenteerimistele vastu on pidanud? K., 24. jaanuar 2017
Mõne pildi peal oled sa veel nõnna noor ja ilus, et ei saa kohe arugi, et milline neist näitsikutest sina oled :)
Aga sa kohe õhkad sellist erilist sära ja õnnetunnet, eriti just nendel hilisematel piltidel :)
Maris K, 24. jaanuar 2017
Oi, Kadri, aitähh! Mulle ka tagantjärele meeldib ennast neis juusteis näha! Sinine mul polegi polnud ja proovida oleks palju, aga jah, see sinu repliik vanduse kohta (mida ma tunnistada väga ei tahaks), paneb tõesti pidureid vaikselt peale! :)

L, oli jah nii, sellepärast ma oma plaane kellegiga jagada ei julgenudki kunagi! :) Peaks jah soenguid veel olema...tagant lühem, eest pikem, üks külg lühike, teine külg pikem jne, aga ma ei suutnud neid välja sorteerida. Peale pikka ringi, olen ma ise ka nõus, et vist ikka blond on minu! :)
adelinemadeline, 21. jaanuar 2017
"Palun takistage mind, kui ma tahan endale jälle tukka ette!". Oli nii? Ja ikka tulid juuksurist tumedana ja tukaga:D See rahunemise jutt ei kõla väga veenvalt :D Ma üldse imestan, et sul peale kõike seda nii palju karvu peas on. Pildid olid toredad ja mulle tundub, et neid soenguid nagu pidanuks veel olema! Aga seda sa tead, et kui munult peaksid nõu küsima, siis mina olen alati heleda poolt. Sellisena sa sündisid!:) L. , 20. jaanuar 2017
Madli, ma juba mitu korda olen tahtnud Sulle öelda, et see Cathuga pildil soeng on niiiii vinge Sul! Aga me kôik jääme vanaks :D ja enam eksperimenteerima ei kipu. Olen ise ka roosast siniseni ja blondist süsimustani olnud, aga vot nüüd enam ei viitsi! Vananen väärikalt, onju :D Kadri, 19. jaanuar 2017

Lisa kommentaar

Email again: