See nädal on läinud iseäranis kiiresti, midagi nagu tehtud polegi, kui plaanid ja ettevalmistused suvisteks töisteks üritusteks välja jätta! Kuidagi pooleldi unistavalt olen need päevad mööda saatnud ja eile õhtul tabasin end ehmatusega kalendrisse vaadates, et käes on JÄLLE REEDE! Juhuu! Kuna nädala vältel ettevalmistatud tulevikukaarte ma lauale teile lüüa ei saa, siis mängin hoopis vanade kaartidega ja näitan sedapuhku oma juukseid läbi aegade.
(loe edasi)

Surfasin oma välisel mälukettal ja selle postituse ettevalmistamine ei läinudki nii libedalt, nagu olin arvanud! Siit tuleb kindlasti üks uus selle aasta eesmärk- süstematiseerida vanad ja uued kaustad, mis viib ehk ometi ka selleni, et ma laste pildid lõpuks ära ilmutan ja edu mulle siis nende albumisse sättimisel!

Aga asun asja kallale ja alustan aastast 2006, keskkoolist ja lennutan kiirelt tänasesse päeva.
Oi, kui armsad lapsed me siin oleme! Pisikese Adeele sünd 2014
Igat postitust tehes ma tahan hoolitseda, et teie klikk Adelinemadelinel poleks olnud teile tühine ja ajaraisk. Ma ei tea... seekordse puhul on tunne, et kasumimäär on minul ikka kõvasti suurem, kui teil! Tänu nende piltide otsimisele sukeldusin ma nii kaunitesse mälestustesse, eriti nendesse lugematutesse beebipiltidesse, et postituse tegemine sel korral aina venis ja venis! Ma tean, et nende piltide on jäänud veel erinevaid pikkuseid ja värve, aga ma ei suutnud lihtsalt asitõendeid leida.
Ma olen küll alati selle mõtteviisiga, et juuksed on taastuv loodusvara ja nendega tuleb mängida alati, kui on tuju! Aga tagantjärele neid pilte vaadates mõtlen ma küll, et kas poleks lihtsam omale vahelduseks mõni huvitav parukas osta?! :)
Nüüd olen jälle mõneks ajaks rahunenud. Istun ja ootan oma juuste kasvamist ja mõtlen, et tahaks olla igavene blond!  
(kellele ma valetan?)


JÄRGMINE                                                                                                                          EELMINE