Hei, hei kõigile! Kui mu tekst peaks kõlama kohmetu ja kammitsetuna, siis täpselt nii ma end hetkel ka tunnen. Minuni on jõudnud hulk tagasihoidlike küsimusi, kuhu on kadunud adelinemadeline. Ei, ei- kõik on hästi ja ma olen siin! See on nii kosutav, et päris kõik jälgijad pole käega löönud ja seda lehte kiirvalikust kaotanud.
(loe edasi)
Ma olen liiga vastutulelik ja vähenõudlik tööandja endale olnud ja nurjatu alluv, kuid mul on tunne, et väikse seletuskirja olen teile võlgu küll.

Nii pea, kui panin punkti oma töödele pulmade ja pildistamistega, tahtsin teadlikult leida aega rohkem perele ja ennekõike iseendale. Oli see rohkem laiskus või mind kimbutanud kehvveresus, igatahes päev päevaga muutusin ma aina mugavamaks...ja laisemaks. Terve suvevaheaeg lastega hommikust õhtuni  nõudis omajagu energiat ja kui Rain õhtul töölt saabus, polnud mul teps tahtmist arvuti taha enam istuda. Nii said vaikivatest päevadest nädalad ja nädalatest kuud. Ja siis saabus lasteaed! Ausalt- vot see koht on õnnistus ja mu energia tuli kohe tagasi, kuid järsku tärkas minus meeletu pesapunumisinstinkt. Nii siis olengi viimased nädalad tegelenud koristamise, korrastamise, sorteerimise ja kõige korrashoidmisega, sest mu suurim hirm on tulla õndsalt beebiga haiglast koju ja näha kuskil korralagedust. Nüüd siis tänaseks on mul enam vähem kõik nurgad üle käidud, beebiasjad valmis ja võiks jääda veel aega raamat või kaks läbi lugeda. Aga ka seda ei saa ma südamerahuga teha enne, kui olen oma võla teile tasunud ja uuesti Adelinemadeline rongile astunud.
Ma loodan, et see pikk ja lohisev vastus rahuldas teid ja vabandas mind!
Et järje peale saada ja ots vaikselt ent entusiastlikult lahti teha, oleks ehk paslik nüüd laotada laiali hulk pilte, mis võiks anda tõestust sellest, et päriselt pole ma kuhugi kadunud olnud. 
Meie kõhubeebi on vahepeal küpseks kasvanud ja laste, eriti Adeele vaimustus beebist on kirjeldamatu!
Püüdsime olla kultuursed ja loomulikult elasime ohjeldamatult ka maaelu!

See kuuik on kõige ägedam kuuik maailmas ja ma ei väsi seda kordamast!
Ja oi, kui palju on viimastel kuudel söödud...
....ja magatud!
Lapsed said suvel korralikud päevitusrandid, ujumas seevastu häbiväärselt vähe!

Viimastesse kuudesse on mahtunud jagatud ja jagamatut kvaliteetaega.
Tähistasime laste ristimispäeva ja käisime kirikus. See on hea proovikivi lastele, kas nad suudavad poolteist tundi vaiki olla- nad läbisid selle edukalt!
Üks eredamaid sündmusi viimases perioodis on olnud mu armsa sõbranna laste ristimine vene õigeusu kirikus- vot see oli elamus omaette!
Armsad sõbrad, rohkem ma vabanduste taha ei poe ja kui ma just sünnitamas ei ole, on järgmine postitus kohe järele tulemas!

JÄRGMINE                                                                                                                                                      EELMINE