"Oh, milline õnn, et me esimestena oma tutvusringkonnas pulmad ära saime teha" mõtisklesin ma valjult Mariliisile tema pulmade planeerimisel abiks olles. 
...

Mitte, et keegi peaks pulmi, et kedagi üle teha, aga alla jääda ka justkui ei tahaks. Õnneks ja sama palju ka kahjuks polnud meil kedagi üle teha, sest me kumbki polnud praktiliselt pulmades käinudki. Kui ma täna saaks oma pulmapidu korrata, siis oleks see just midagi seesugust, nagu oli Mariliisil ja Indrekul. Aga igal ajal on oma nägu.
Tõik, et meil polnud pulmakogemust andis tõuke olla tulevastele pruutidele toeks ja sealt algas meil ka Rainiga järjest kasvav himu saada külaliseks pulmalauda hõissatama ja kibetama!
Meie saaga kestis napilt kolm aastat!
Kõhutunne ja südamehääl ei reetnud meid, kui valisime just Mariliisi ja Indreku, et neile pruudipärg oma pulmapeo ööl mahamängida!

Aitäh teile, Mariliis ja Indrek, et mind asjasse pühendasite. Aga no olgem ausad, et ega teil muud valikut poleks ka olnud, sest oma nina oleks ma ikka vahele pistnud!
Vahelduseks rustikaalsetele ja romantilistele pulmadele jõudis kauaoodatud modernne pulm ka minu portfooliosse. Mariliisil oli kindel nägemus juba kutsete loomisest saati. Nendest hargnes lahti kogu lõplik tervik. Puhtad ja selged jooned, klaas ja läbipaistvus, geomeetrilised kujundid, julge must, minimalistlik disain, rohelus ja ühisele perekonnanimele toetutes mõistagi -valge ROOS!


Enne, kui pruutpaar kolmnurga alla jõudis, pidime mõistagi testima, kas see ikka töötab. Töötas!
Soovime teile pikka ja siledat abieluteed!