Sildid:

Loosimine!

Sellel postitusel on 2 vastust
Alates teisipäevast ootasin kommentaare oma  postituse alla, et kuulda teie laste vannirõõmudest või muredest! Olin väga meeldivalt üllatunud, et me ei pidanuki vaid kahe või kolme kaasarääkija vahel seda väikest auhinda välja valima! Mul oli nii tore lugemine ja mõnda ma lausa naersin! Aitäh teile!
(loe edasi)
Tegelikult tahan teid kõiki julgustada rohkem siin postituste all kaasa rääkima ja arutlema!  Muidugi on tore teid siin liikumas näha, ent numbrid on numbrid, aga dialoog teiega on ikka hoopiski teine tera!  Ja suurim tänu kõigile, kes seda aeg ajalt on võtnud vaevaks  teha või hiljem otse mulle tagasisidet andnud ja sellest pikemaid vestluseidki arendanud.
Nüüd teema juurde tagasi tulles, 
kasutasime lastega ära ilusat talveilma ja viisime ka loosimise läbi keset loodust!

Minu esimese loosimise võitis PILLERIIN! Kirjutan Sulle kohe ja panen paki lastele teele! Loodan, et nad leiavad sellest palju elevust ja Sina nende nunnude rõõmu vaatamisest palju heldimust! Mõnusaid vanniskäike!

Kõigile teistelegi mõnusat pühapäeva ja räägime juba teisipäeval nagu tavaliselt!

JÄRGMINE                                                                                                   EELMINE
Eelmine
Muusikamõis laevaks
Järgmine
Sekkarileiud

2 vastust

Jeeii!! Lennartil ei andnud ka hiljem veel rahu, ikka pusis ja pusis, et nime kokku lugeda! :) Mõnusaid vanniskäike pisikestele! adelinemadeline, 19. jaanuar 2017
Juhuu, aitäh Lennartile ja muidugi Madlile :) Me oleme väga elevil siin koos lastega :D Pilleriin, 16. jaanuar 2017

Lisa kommentaar

Email again: