Okei, püüame nüüd ümber vaadata faktist, et Liisi ja Kristjani pulm oli umbes 7 kuud tagasi. Eelmisel aastal juhtusid kõik pulmad olema üsna lähestikku mistõttu kuhjusid tööd ja emotsioonid ning ülejäänud aur läks suve nautimisele. Nüüd uuele pulmahooajale vastu liikudes ärkasid vanad head tunded ja mälestused. Liisi ja Kristjani pulm ei olnud küll eelmise suve esimene pulm, aga sellest jäid kõige eredamad mälestused. Kuigi iga pruutpaar poeb mulle ettevalmistusperioodil südamesse, olen ma aja ja kogemustega mõistnud, et elan kõige rohkem kaasa oma kodulinna inimeste armastuslugudele. Pulmade planeerimisel tundsin täielikku usaldust ja pruutpaari rahu ka ilmaennustust jälgides oli lihtsalt imetlusväärne! Seda rahu ja külma närvi oli nii pikalt ja palju, et ma olen päris õnnelik, et mul oli au ära näha nende kätevärin enne külaliste ette astumist ja kardina vahelt piiluda imeilusa kleidisaba liuglemist läbi vihmasabina altarini.
Kas ainult minul kisuvad pilte vaadates silmad vesiseks?
Pulmapidu toimus Kiisa Jahi-ja Matkamajas ja pildid tegi Kadri Parv. Üks ilus ja ehe tõestus, et pulmasaal ei pea mahutama sadakond inimest, vaid ainult sinu kõige valitumaid ja kallimaid. Samuti ei pea pulmapeo eelarvega end lõhki kiskuma, et saada kätte elukestev mälestus endale ja külalistele...
Kui Liisilt ja Kristjanilt silmi saate, siis siin on mõned nopped sellest, kuidas mina sain aidata nende mälestuste loomisel.
Liisi ja Kristjan, ma loodan, et teie honeymoon kestab veel! :)