L+I+D

Sellel postitusel on 2 vastust
Vahel ma ei usalda oma mõtteid, kas olen neid lihtsalt valjult mõelnud või juba kellegiga jaganud. Ehk olen seda siin varemgi kirjutanud, aga kordamine on tarkuse ema. Muidugi paneb minugi silmad särama iga euro, kuid ennekõike on tähtis mulle emotsioon, laeng ja energia, mida ma oma tehtud töödest saan. Ma ei tahaks kõlada hipina, kuid sõna "töö" kõlab endiselt mulle vastumeelselt, sõna "hobi" aga liiga lilleliselt ja igavalt aga paremat sõna pole ma suutnud selle kõige kokkuvõtmiseks välja mõelda. Nii, et pakkuge mõni välja!
(loe edasi)
Ma olen väga õnnelik inimene, et see töö (hkhmm) on andnud mulle võimaluse kohata nii palju erinevaid inimesi, erinevate taustade ja -lugudega. Mul on väga vedanud, et oleme saavutanud senimaani nende kõikidega sooja ja usaldusliku suhte ja mõnusa koostööga loonud meeldejäävaid hetki. Loodan, et see tunne pole mulle petlik ja ühepoolne, aga ka sel juhul olen ikkagi võitnud ja teile selle eest väga, väga tänulik! 
Inspiratsiooni ja energiat ammutasin ma ka pühapäevast, mil Lembi, Indreku ja Delisaga sai tehtud üks väga lihtne, ent tõeliselt ehe fotosessioon. Mitte, et see oleks mulle avastuseks, aga üha enam mulle meeldivad sessioonid, kus mängus on lapsed! Lapsed loovad alati mõnusa ja vaba atmosfääri ja kõik tuleb sujuvalt, kiirustamata ja loomulikult. See on mulle justkui challenge omaette, et laps hakkaks kaameraga koostööd tegema, ilma, et ta sellest ise arugi saaks! 
Imeilus perekond!
Lembi ja Delisa mantlite alt välguvad adelinemadeline kleidid.

JÄRGMINE                                                                                                                   EELMINE
Eelmine
DIY: Värvi seinad ja kaunista need
Järgmine
Veel kuu aega ja..

2 vastust

Aitähh Lembi boostiva sõnumi eest!!! :) adelinemadeline, 13. oktoober 2016
Armas Madli !

Rõõm oli ka meiepoolne. Hämmastas sinu eriline võime kiirelt lapsega kontakti luua. Ei ole lihtne panna meie pisikest bravuuritari nautima kaamera ees olemist, kuid just nii sa tegid ! Lõid ainult oma olekuga ülimalt mõnusa ja laheda õhkkonna, mis nähtub ka piltidelt. Aitäh selle imelise kogemuse ning fotosessiooni eest ja jääme ootama sellele järgnevaid :)

Päikest :) !
Lembi, 11. oktoober 2016

Lisa kommentaar

Email again: