Tere kõigile! Nädal hakkab taaskord otsi kokku tõmbama, aga mina pole siin suurt midagi toimetanudki. 
Siit tuleb üks laiaplaaniline möödunud nädalavahetuse kokkuvõte, millest hüppan sujuvalt tänasesse!
(loe edasi)

Mingi tobe viirus ähvardas mind juba mitu päeva ja eile, olin hopsti siruli maas, palavikus. Olin reaalselt hommikust õhtuni diivanil teki all, aga selle asemel, et lugeda mõni hea silmaringi või ajutööd ergutav raamat, vaatasin ma järele kõikvõimalikud vähegi vaadatavad eestimaised seriaalid. Ma pean tunnistama, et kuigi mu enesetunne oli väga halb, oli nii kosutav sedasi süümepiinadeta  vedeleda! 
Teisipidi kosutavaks kujunes aga ka möödunud nädalavahetus. Laupäeval saime sõbrannadega kokku, veinitasime, lobisesime ja naersime, ja seda just peaasjalikult endi üle! Miiting jätkus üle pika aja peol!
Peod on toredad, eriti, kui tantsida saab, aga mõistagi on minu jaoks kvaliteetseim aeg jalutuskäigud öövaikuses kontsadeklõbinal peolt koju. Ilma naljata! Parimad ja ilusaimad mõtted tulevad just siis! Kuigi mul oli kahju, et ma Rainiga ei saanud koos peol olla, oli mul teisipidi nii mõnus kodutee, sest mu armas Katre kolis oma perega eelmisest nädalast mu naabrusesse.  Ma ei tea kaua me kahekesi ristmikul veel lobisesime ilmast ja maast, ja sellest, kuidas aasta tagasi sellisest situatsioonist olime unistanud! 
Hommikul kell 7 ärgates suutsin ma siiski unistada vaid veel paarist lisatunnisest unest, aga lapsed ei halastanud ja Rain pidi tööle minema. 
Olgugi, et mul oli väsimus, olin eelmisest õhtust täiesti laetud ja, mis võinuks veel edasi parem olla, kui kell 10 hommikul lastega Margiti poja sünnipäevale sõita. Pidu toimus järve kaldal, koos kaasahaaravate mängudega, mis õpetasid lapsi loodust tundma, tokisaia küpsetamisega, kalapüügi ja maitsvate toitudega.
Sinna jõudes hõljus veel järve kohal õrn valge udu, mina jõin kohvi, nautisin päikest ja vaatasin, kuidas mu lapsed nii hästi ilma minuta toime tulevad ja toimuvat samuti naudivad. Kõlab nagu ma oleks tohutu piripill, kuigi mu silmad vist tõesti ongi vee soone peal, nagu mu ema tavatseb öelda, aga tol hommikul kukkus salaja nii mõnigi pisar. Aitäh Margit, et meid lastega sellisele idüllilisele hommikule kutsusid ja võrratu sügisilma kinni maksid! Mõni hetk on ikkagi ilusam, kui teine. Sa oled  üks võrratu pühendunud kolme (tubli!) lapse ema, tõeline eeskuju! 
Niisiis proovisin täna olla iseendale eeskujuks, pärast mahamagatud päeva ja jätsin Lennarti koju, et veeta üks ema-poja päev.  Kindlasti kavatsen seda teha ka Adeelega, aga pean ootama, kuni lasteaed teda enam niivõrd ei vaimusta! Jaa, lugesid õigesti! 
Kartsin, kuidas Adeele suhtub, et me Lennartiga unistena koju jääme ja tema issiga end lasteaeda sätib, aga oh, ei, tema tahab ikka rõõmuga minna ja mul jääb vaid rõõmustada, et see tema päevast nii loomulik ja nauditav osa on!
Igatahes, vedelesime ka täna pikalt Lennartiga diivanil ja vaatasime koos multikaid. 
Saime pikki vestluseid pidada, käisime ratastega sõitmas, raamatukogus, väljas pannkooke söömas, lustisime lehtedes, lugesime uusi laenutatud raamatuid ja oligi ema- poja aeg läbi, et õekesele lasteaeda järele minna. Ma ei jõudnud Lennartit isegi lõunaund magama suunata, sest meil oli niivõrd palju tegevust!
<Aitäh Lennart selle päeva eest! Sinuga on alati nii lõbus ja hea!>
Tegelikult on jagunud sellesse nädalasse ka muud, näiteks kakkusin elutoa seintelt tapeedi, et alustada remondiga, Liis õmbles adelinemadeline kleite, samal ajal, kui mina funnisin pisikese Susannaga, aga need teemad jäägu ehk tulevasteks postitusteks!
Jääge lainele! :)
                JÄRGMINE                                                                                                                                                EELMINE