Selle aasta esimese tõeliselt suvise ilma veetsin ma Taevaskoja Puhkekemajas. Kuigi kõige vahele mahtus ka päikesevõttu ja vahest mõni üleliigne jäätiski, ei käinud ma seal teps mitte puhkamas.  Valmistasin hoopis peosaali ette saabuvaks juubelipeoks, mille alateemaks oli 70ndad. Kuigi iga peo ja just stiilipeod löövad särama eelkõige külalised (antud juhul kahtlemata võrratu ja silmapaistev sünnipäevalaps ise) ja muusika, loodan siiski, et sain natuke ka omalt poolt kaasa aidata.
(loe edasi)
Sel korral ei olnud nimekaarte vaid külalisi ootas oma valitud kohas hoopis väike mõtlemisainet pakkuv tsitaat, mille kujundus ühtis kutsetega.  Ja no suhkruäärega morsiklaasid olid tõelisteks pärliteks laual.
Ja viimaks ka fotonurk! Sellised paberist lilled on kogumas pidudel ja ka pulmades suurt populaarsust ja mul oli nii hea meel, et sain põhjust neid antud peo tarbeks ka kohe meisterdada.
Kuigi mõtted, ideed ja ettevalmistus tuleb minu poolt, ei saa ega tahagi ma vaid enda allkirja siia alla lüüa. Minu vasakul või siis hoopis paremal käel oli mu armas abikaasa. Ehk võiks meist ühel päeval välja areneda isegi pereettevõte, sest Rain on mul ülivõrdes assistent, kui on vaja asju transportida, kruvida, vedada, tõsta, liigutada, riputada, kätte ulatada ja mis kõige tähtsam- mu meelt lahutada!

Ja mõni pilt ka tööhoost ja puhkepausist. 
Et nii palju lilli kanda, peab olema privileeg just sellist tööd teha...või noh, ma igaks juhuks räägin siiski enda eest! :)

Kui ilm vähegi kannatab, siis koguge päevitusrante ja tedretähne! Neid viimaseid olen mina endale juba nädalavahetusel päris palju püüdnud! :)

                                                                                                                                                                               EELMINE