Kui ma Kerstini peoks kutseid tegin, palusin tal täpsustada, kas külalised on kutsutud tema 30ndale juubelile või sünnipäevale. Pärast Kerstini kõhklematut hüüet "juubelile ikka!", sain aru, et tegelikult see ei kõlagi ju nii halvasti, kui olen seda enda jaoks terve elu ette kujutanud. Ehk on assotsatsioonidele kaasa aidanud lapsepõlves peetud vanatädide ja vanavanemate juubelid. Nüüd on aga aeg nii palju edasi hüpanud, et käime juba ise üksteise juubelitel!...ja räägime just seesuguseid vanatädidelikke heietusi nagu see siin!
See oli esimene kord, kus dekoreerisin peosaali, olles ise samal ajal ka külaline. Ja kuigi tegu oli suurel määral kingitusega ja ei midagi suurejoonelist, ei ole see ilmselt kunagi mulle mugavaim varjant, sest õigeks ajaks peol tagasi olla, on ikka paras maraton! :)
Tagantjärele on mul kahju, et ma oma kaamerat kaasa ei vedanud, et pildistada mõnusat küünaldekumas saali,  aga vähemalt said tehtud ikka mõned telefoniklõpsud.
Aitäh Flamingo lillepoele  taaskord erakordse lahkuse ja koostöö eest, et saime üheskoos Kerstinile roosade nelkidega rõõmu teha! Oeh, need roosad on mu vaieldamatud lemmikud ja võistlevad nii võrdselt kevadiste tulpide ja nartssidega ja muidugi ka suviste pojengidega.
Aitäh Kerstin hommikutundideni kestnud peo eest ja et juubeliga otsa lahti tegid!
...aga, kui kord saabub minu päev, siis mina ootan ikkagi oma  30ndale sünnipäevale! :)


JÄRGMINE                                                                                                            EELMINE