On asju, mis ei suuda kedagi külmaks jätta ja asju, mis vaimustavad sind iga päev. Näiteks meie uus eritellimusega söögilaud TigArtilt. See, minu unistuste kaheksat kohta mahutav söögilaud, võib kas väga meeldida või kohe üldse mitte meeldida, ent kindel on see, et pilgu see kinni püüab ja ükskõikseks ei jäta kedagi :)
(loe edasi)
Senini pole ma välja kannatanud lagedaid laudu ja olen alati  mõne laudlina peale sättinud, et seda nurgelisust ja siledust pehmendada. Olgugi, et TigArti laud sai tellitud oma kaks korda suurem meie eelmise kodu omast, mõjub see nii rahulikult ilma ühegi linata, et lausa patt oleks seda millegiga kinni katta. 
 Juba teist nädalat, igal hommikul, ootan oma esimest rahulikku hingetõmbehetke pärast hommikutoimetusi, et selle kauasoovitud laua taga ja uutel toolidel kohvi nautida. 
Täna ärkasin selleks puhuks lausa kell 6 üles ja võisin enne laste ärkamist lausa kaks kohvitiiru teha ja selle vaba kolme tunniga jõudsin veel oi, oi, kui palju asju korda saata.
 Oh, saagu see varajane ärkamine tänasest minu uueks unustatud harjumuseks!
Raini õde, Riina, kinkis meile soolaleivaks Annie Sloani mööblivärvid. No hoia nüüd alt, sa meie vana köögimööbel, millal ma su ükskord ette võtan ja sind lauaga paari panen! :)
Nauding uutest asjadest võis jätkuda lastega rannas värskelt ilmunud Mumusa kleidi ja Sensaga:)
Ei, ma ikka kadestan lapsi, et nad võivad ja oskavad nii ennastunustavalt elu nautida!
                                                                                                                                                                                        
                                                                                                  EELMINE