Aaagh, ja juba ta on 7 kuune! Ja täna ma avastasin, et esimest korda ei tee uus number mind õnnetuks. Leidsin end täna hoopis suures elevuses, mida algav uus elukuu endaga toob. Nüüd vist olen lõplikult oma beebimullist välja saanud, vaatan  Hermanit ja pean oma sõnu sööma, kui ütlesin ta sündides, et enam nunnum ei saa olla- saab ikka küll! Ajaga aina nunnumaks!
(loe edasi)
Herman magab endiselt hästi ja üsna palju. Mulle tundub, et juba vaikselt muutub memmekamaks, sest on olnud kordi, kus silmapiirilt kadudes vallandub suur hädakisa. Kolm viimast õhtut on voodisse pannes ka suurt lärmi löönud ja siis sülle võttes, hoiab kramplikult minust kinni. Õnneks on endiselt lutt suur abiline ja kasvatan oma järjekindlust, sest ma ei taha  7 kuud ideaalset uinumist vastu taevast lasta. 
Herman veel ei rooma, aga kuidagi ometi liigub punktist A punkti B. Pean roomamist väga oluliseks etapiks, loodan, et ta seda vahele ei jäta, sest ta ajab end väga jõuliselt jalgadele ja kätele püsti ja siis kiigutab end edasi-tagasi. 
Ja püreemajandusega loksus ka kõik lõpuks paika. Teeb suu ilusti lahti, ei hõõru oma kätega seda mööda nägu laiali ja kõik tundub juba täitsa puhas värk.
Hambaid veel ka õnneks pole, igemed küll sügelevad aga mingid piina ei paista nendest olevat.
Ei võõrasta, aga tema näost võib siiski lugeda, kuidas ta uut nägu oma pilguga hindab.
Herman on hullult uudishimulik, tahab haarata kõike, mis käeulatusse satub.
Temaga on tõesti päev-päevalt lõbusam ja toredam!
Vahel juhtub, et emme võtab välja ka kaamera. Need on need pildid, mille eest ma kunagi endale väga tänulik saan olla ja allpool on pildid, mida ma kahekümne aasta pärast vaatan "ah, parem ikka, kui mittemidagi!"
 Hommikud on mõnele nii rasked ja mõnele nii lõbusad.
Päikselist emadepäeva nädalavahetust! Nautige päikest! Minul on igatahes suvi alanud. Eestis tuleb võtta siis, kui võtta on ja unustada ära eksitavad kalendrikuud. Tänavapilt on muidugi selline, et mõni kannab jopet ja talvesaapaid, mõni kannab lühikest kleiti ja plätusid. Mina olen igatahes hingelt ja tegudelt nende viimaste poolt!