Hingedepäeval on traditsioon süüdata oma kadunud lähedastele küünlad. Sel päeval on tunne, et nad on meile lähemal, kui tavaliselt. Maagilisel kombel sajab täna ka laia lund nagu inglid saputaksid oma pehmed padjad sulgedest tühjaks. 
Ma olen seda ka varem öelnud, et mulle meeldib uskuda nähtamatusse ja kõigesse, mida käega katsuda ei saa. See on väga õrn ja habras teema, mille puhul on vaja leida õige piir, et keegi sind hulluks ei tembeldaks. Täna ma tunnen, et hingedepäev annab justkui loa ja õiguse seda teemat pisut puudutada, kuid püüan siiski peatuda piiril. Jätan kindlasti rääkimata paljud seigad, millest ma küll otseselt saladust ei tee, kuid arvan, et kirjapandult ei kõla need usutavalt või on siiski liiga isiklikud. 
Ma juhindun väga palju märkide ja sisetunde järgi. See pole isegi tunne vaid pigem hääl, mis vahel ütleb: "Tee seda!" või siis hoopis, "Madli, sa ju tead, et see ei tee head!".
Mõnikord on sellised asjad hirmutavad ja ma kirun ennast, et ma ei kuulanud seda häält! Tartus astusin punase fooriga üle tee. Oli pime, terve tänav oli tühi ja kauguses oli näha vaid ühe auto tulede paar. See oli üks neist kordadest, kui mu kõrvus oli vali mõte : " Aga, kui see üks ja ainus auto, on politei?".  Ma astusin ikkagi häält eirates teele ja järgmisena kõlas mu kõrvus politseisireen.
Ma usun meil kõigil on hetki, mil mõtleme kellegi peale, kellest pole ammu midagi kuulnud, aga tekib igatsus. Siiski lükkame edasi seda väikest sammu, et haarata telefon ja talle ise helistada. Kuid sellisel hetkel heliseb hoopis sinu enda telefon ja inimene, kellele sa nii pingsalt olid mõelnud, võttis ise sinuga ühendust.
(Siit tuleb nüüd mu tänane maagiahetk- kirjutasin eelmist lõiku, mõeldes eelkõige Marile ja Mariliisile. Panin punkti ja Mari helistaski mulle. Võtsin telefoni ja teda tervitamatagi, lugesin vaimustunult ette, mida olin just kirjutanud. Mul käed šeikisid korralikult. Lobisesime pea tunnikese ja selle kõne vahele helistas mulle ka Mariliis.)
See polnud kokkusattumus, sest sellesse ma ei usu. On olemas intuitsioon, telepaatia, hingesugulus ja suur armastus. 
Kui Rain oli kaitseväes, tahtis Rain mulle kojutulekuga üllatust teha. See oli nädala sees ja mul polnud ainsamatki põhjust kahtlustada tema saabumist. Ometi olin enesele teadvustamata valmistanud õhtusöögi justkui kahele ja hetkel, kui ta tuppa astus, seisin koridoris nagu oleksin teda teadnud oodata. Ma olin taevani õnnelik, aga üldsegi mitte üllatunud.
Kas olete tundnud, et kodus muutub õhk paksuks ja pingeliseks? Lapsed on lärmakad ja endal on tunne, et kogu maailma pinge on su õlgadel. Sellistel puhkudel plaksutan käsi kolm korda igas toa nurgas. Jah, see näeb koomiline välja, eriti laste jaoks. Siis nad hakkavad ka ise plaksutama. Aga minu jaoks selline energia puhastamine toimib.
Tegelikult toimib kõik, millesse uskuda. 
Mina usun ennekõike oma inglitesse ja universumisse. Ma pole päris kindasti paadunud usklik, aga ma tean ja tunnen, et mind alati aitab keegi. Kui ma midagi väga soovin või palun, enda või oma pereliikmete eest, siis lausun enne soovi kolm korda: "Inglid, inglid, inglid..."
Alati palun oma soovi jaatavas keeles, lühidalt ja konkreetselt. Näiteks. "Inglid, inglid, inglid, palun tehke nii, et ma jõuaks õigeks ajaks..." mitte "inglid, inglid, inglid, palun tehke nii, et ma ei hilineks". Sest neile jääb kõlama vaid "...hilineks, hilineks, hilineks"...ja sa hilinedki ning mõtled, et nad ei aidanudki ju!?
Nüüd hakkasingi vist juba piire ületama. 
Igatahes selline ma olen, et usun, et inglid saavad aidata meid igas elu valdkonnas. Neilt võib paluda kõike, ka asju, mis võivad tunduda nii häbiväärselt mõtetud. Peamine on, et meie soovid oleksid konkreetsed, siirad ja üllad. 
9 aastat tagasi andis mulle mu õde Liis paar raamatut kätte. Ma ei saanud tol ajal ilmselt päris hästi veel sellest kõigest aru, võimalik, et mu noorus ja elu sel hetkel pärssisid seda, kuid siis aasta hiljem käis mul klõps. Ja ma sain pihta, kui lihtsalt tegelikult elu toimib!
Jagan teiega ka oma raamatusoovitusi.
Heaks alustuseks "Vaimsete seaduste valguses" Diana Cooper
Kuidas paluda, et jõuda külluseni. "Mina olen muinasjutuliselt rikas"
Tervendamiseks ja aitamiseks "Tervendamine inglite abiga" D. Virtue
Lastele "Kõik mu inglitest sõbrad" Leia A. Stinnett

Ma armastan leida igas päevas maagilisi hetki, mis mõne jaoks ongi puhas kokkusattumus või juhus. Seeläbi loon hoopis põnevust oma ellu, arendan oma intuitsiooni ja austan kõrgelt kõiki neid hingi taevas, kes seal vaikuses rõõmsalt itsitavad ja meie üle valvavad. 
Ilusat hingedepäeva, hingepuhtust ja hingerahu!
Armastusega minu vanavanematele taevas!