(loe edasi)
Hei mu armsad sõbrad! Ja 2015 ongi läbi saanud. Mul on isegi sellest natuke kahju, sest see aasta oli täis tõelisi õnnestumisi, imelisi hetki ja rõõmu. Mitte ainult minul ja mu perel, vaid ka meid ümbritsevatel inimestel. Kui ma täna mõtlen kõikidele nendele armsatele inimestele, siis nad kõik on leidnud end ja olen kindel, et igaüks neist võis aastavahetuse mööda saata suurima õnnetundega ja usuga, et see on alles algus ja kõik see hea ja ilus muutub veelgi paremaks!
Meil jäi nii palju toredat möödunud aastasse nagu Adeele esimesed sammud ja sõnad, pulmad, mesinädalad, ühtseks pereks kasvamine, palju armsaid ühiseid hetki, millest lastele mälestusi luua, Adelinemadeline sünd  ja lugematul hulgal uusi plaane ja unistusi tulevikuks. Suurimad murekohad said seljatatud, kõik on terved või vähemalt selle poole teel. Ma ei saa siiski märkimata jätta ka seda, mis mind teeb ekstra õnnelikuks...eelmise aasta numbrisse mahtus ka minu õe abielu, nüüd oleme me kõik kolmekesi õdedega uhkelt ja õnnelikult tanu all!
Vana- aasta lõppedes on nii hea end välja vabandada, et uuel aastal hakkan, teen, lähen, olen...
aga nüüd on see käes ja väga raske on oma harjumusi muuta. Väike igatsus ja kurbus on ka hinges, et kogu see pikisilmi igatsetud tingel- tangel ja pidumeeleolu on selleks korraks läbi ja mis siis nüüd edasi. Nüüd tuleb end kokku võtta, elurütm kätte püüda ja hakata otsast uute unistuste täitumise poole püüdlema. Ja sõbrad, unistamist ei tohi unustada! Ma olen totaalne unistaja ja ma ei kujuta ette, mis minust saaks, kui keegi selle minult rööviks!
Ma ei eelda, et aasta number lihtsalt toob mulle õnne koju kätte, ma eeldan hoopis endast seda, et ma pean oskama leida  antud märke ja olukordi,mis suunavad mind õigele teele ja õigetele valikutele!
Nagu ka eelmisel aastavahetusel, kirjutasime ka sel korral  koos seltskonnaga igaüks oma paberile, kuhu oli joonistatud kuldne ämblik koos võrguga, oma salajased soovid sedasi, nagu need oleks juba käes. ( Mul on..., mitte- ma tahaks, et...) Selle alla kirjutasime iga üks numbritest koodi, mida terve aasta vältel endale korrutada. Paberi põletasime keskkööl ära ja puhkusime tuulde. Soovid olgu salajased, seda kindlam on, et need täituvad.

 Mida ma ei salga on, et soovin ja proovin:
  • Olla vähem kriitiline enda ja ümbritseva suhtes, ning märgata rohkem positiivset. 
  • Olla rohkem spontaanne, vähem analüüsiv.
  • Rohkem jagada ja näidata armastust! Leida segamatut aega oma perele ja eriti oma abikaasale! Nii, et nüüd kõik meie lapsehoidjad, olge valmis! Hahaa!
  • Igal sammul märgata seda, millega mind on õnnistatud!
  • Vähem otsida vigu ja rohkem leppida asjadega, mida ma muuta ei saa ja mis pole minust olenevad. 
  • Õppida oma aega ratsionaalselt kasutama.
  • Rohkem teha seda, mis mulle meeldib ja mida oskan. Seda, mis ei meeldi  õppida armastama ja nautima!
Tinast valasin sel korral välja linnutiiva, loodan siis, et tiivad kannavad mu tegemisi terve aasta. Ka see, et te siin olete ja nii hoolega mu blogi jälgite on mu edasiviiv jõud! Mul jääb sõnadest puudu, et teid tänada, eriti teid, kes te olete mulle postkasti kirjutanud selliseid vägevalt innustavaid kirju!
Soovin teile kogu südamest õnnelikku uut aaaastat!
Mängisime väga lahedat seltskonnamängu Dixit! Soovitan väga!
Kõik olid ametis, et leida valatud tinadest miskit väga tähenduslikku! Kõik leidsid!
Kõik olid ametis, et leida valatud tinadest miskit väga tähenduslikku! Ja kõik leidsid!
See on nii lahe, et Lennart nimetab ilutulestikku iludiskoks, kui palju tahes me teda parandame. Vaeseke suutis kannatlikult ära oodata, millal me selle iludisko taevasse lennutame. Kõik lapsed olid õnnelikud, välja arvatud Adeele, kes mul hirmust kangelt kaelast kinni hoidis.
Meisterdasime Lennartiga torti ja ma pidin teda mitmel korral peatama, et ta biskviidist tükke näpuga välja ei urgitseks nagu hiireke. Kui söömise aeg kätte jõudis, polnud sööjat aga kuskil! Hahaa!