Tere hommikust! Mul on teile teadaanne! Nimelt hakkavad tänasest ilmuma siia postitused teisipäeviti ja neljapäeviti ning proovin nendega valmis olla juba ajaks, mil teie oma hommikukohvi naudite. Muidugi see ei tähenda, et muudel päevadel teil siia piilumiseks põhjust pole. Loodan teid ikka vahel ka ootamatult üllatada ja teid siin liikumas tunda!
Nüüd aga...
...rohelust ja õitemerd taga igatsedes, meenus mulle  hilissuvine fotoseseeria võrratult kauni Kertu sünnipäevast, mis oli korraldatud  talle üllatusena tõeliste ja piltilusate sõbrannade poolt!
(kliki pealkirjal, et lugeda edasi)
Nukulikult romantilised kaunistused valmisid Kristeli kodutööna!
..totaalne teadmatus...
Oli päris vägev ja võimas kõrvalt sellist siirast emotsiooni näha! 
Maplaanisin ja proovisin oma kaameraga muutuda kärbseks seinal, aga ega see vist päriselt ei õnnestunud. Süüdi oli see sedavõrd soe seltskond ja nende liiga head naljad!
Oma suureks rõõmuks sain Kertu imeilusat näolappi ka oma meigipintslite ja vahenditega poputada. 
Need on tõelised sõbrannad, kes lubavad tunda end printsessina! 
Kindel on see, et tegu on silmatorkavalt kaunite ja maitsekate  naistega, aga ma olen nendest piltidest nii vaimustunud, mõistmata, kas mulle meeldivad need pildid ise või see emotsioon, mis seal valitses või endaga kaasa võtsin! Igatahes, ma ei suuda teha  valikuid ja uputan selle postituse piltidega üle! Ma usun, et teil kõigil on selle üle ju väga hea meel! :)
Selliseid sõpru tuleb kiivalt hoida!
Loodan, et leidsite inspiratsiooni üksteise üllatamiseks!
Hoidke üksteist! Muahh!!

                                                                                                                                                                             EELMINE