Nagu juba eelmisel nädalal vihjata jõudsin, on mul täna teiega jagada üht ja teist toredat! (loe edasi)
Eelmise pühapäeva hommikul ootasin oma ohvrit kohvi ja kohvriga! Otsustasin nõudluse tõttu  hüpata esimest korda sadulasse, et oma uue kaameraga särtsakat Jaanikat pildistada. Ma olen tohutu loomafänn ja kuigi hobused tekitavad minus hirmu oma suuruse ja suursugusega, tahtsin juba ammu kedagi nende suksudega pildistada. Jaanika pöördus juba varem minu poole sooviga saada minult üks fotoseeria stilistikaga ja kui tegin talle ettepaneku kaasata sellesse hobused, oli ta nii sillas, sest tuli välja, et ta on pool oma elust ratsutamas käinud! Nii me siis leidsime Kanepi külje all, Karstes, Vanaoru talu, kus lahke pererahvas meid rõõmu ja soojusega vastu võttis! Õues valitses tohutu tuisk ja lumesadu, et kohati oli raske maal ja taeval vahet teha! Milline rahu ja vaikus seal metsade vahel valitses! Lambad, kitsed, mägiveised, hobused siin ja seal oma stoilise rahuga meid eemalt vaatlemas. Ja kuigi hobuste selga ta ei pääsenud, veetsime väga meeldejääva päeva! 
Kuigi arenguruumi on mul kuhjaga ja ees on pikk tee, jagan teiega Jaanika ja Vanaoru talu perenaise lahkel loal mõningaid kaadreid sellest päevast! :)  
Aitäh Vanaoru talu perenaisele ja peremehele, kes meid nii soojalt oma koju ja õuele lubasid. Minu jaoks mõjus nii inspireerivalt, kuidas kaks noort inimest kasvatavad lisaks oma väikesele armsale beebile ka nii palju loomi ja seda silmale nähtava ja käega katsutava pühendumise, rahu ja armastusega! Kes palju teeb, see palju jõuab- nii on! 
Seda mõtet proovin ma ka endas hoida ja eelmisel nädalal tegelesin aktiivsemalt ühe mehise juubelipeo dekoratsioonide ettevalmistamisega 80le inimesele, mis toimus möödunud laupäeval Tartu  Üliõpilaste Seltsi majas. Mõned vaated minu tööpõllust:
Kuigi mu maskeering on päris hea, tabas paparatso mind siiski puu rüüstamisel
kokteililaud
Teguderohket ja toredat nädalat!!!