Sildid:

Esimene aasta majaomanikena

Sellel postitusel on 6 vastust
Ülehomme on meil põhjust tähistamiseks, sest täitub esimene aasta majaomanikena. See kõlab minu jaoks ebareaalsena, sest see oli tõesti justkui eile...samas on meil tunne nagu oleksime siin elanud terve elu! Ja mul pole hetkekski vaimustus kadunud. Eriti neil hetkedel, kui olen kodus üksi ja vaikuses, vaatan ringi ja ei suuda uskuda, et meie unistus on saanud reaalsuseks...
(loe edasi)
Samas on vaimustus vahel kiire vahetuma ahastusega, sest majas ei lõppe tõepoolest töö iial. Kuigi me pole Rainiga seadnud ebarealistlikke eesmärke ja püüame enda varjus püsida, tahaks alati veel ja rohkem ja paremini ja kiiremini. Oleme seadnud eesmärgiks, et  no 10 aasta pärast võiks kõik kapitaalne olla valmis ja siis jäävad vaid uued värskenduskuurid. No ja kui kumbki meist unistuste ja plaanidega pead hakkab kaotama, siis toome teise maa peale tagasi. 
Nüüd aastale tagasi vaadates, võib juba isegi näha, et juba nii mõndagi on muutunud.
Viimane muutus sai tehtud Adeele sünnipäeva eel.
Ma olin talle kunagi lubanud, et ta saab oma sünnipäevaks roosa toa. Kuigi 2 eurosed tapeedirullid olin soetanud juba varem, hakkas mu tuhin ajaga kaduma...kuni siis 3 päeva enne sünnipäeva, istub Adeele õhtul voodiservale ja ütleb magamisest viilimiseks :" Oota, las ma mõtlen, et kuidas siin võiks kõik olla!". Jaa, ma tundsin enda repliigi ära, sest ma unistan niimoodi päris tihti!Ma ei saanud ju seda terast tüdrukut alt vedada!  Kui Adeele järgmisel päeval lasteaiast koju jõudis, ootaski teda roosa tuba, mis oli juba tema igapäevaseks unistuseks saanud.
Minu järjekordne 30 eurone kiirremont, mis ei kannata suuremat kriitikat, kuid seniks, kui tuleb midagi kapitaalset, sobib see meile kõigile ideaalselt.
Hommikul:

Õhtul:
Seina kaunistavad Adeele enda kunstiteosed.
Paljusid neist olete juba ehk näinud, kuid väike kokkuvõte muutustest mujal läbi aasta:
Kuigi mul on väga piinlik seda videot endal vaadata, siis see tundus nii tore leid mul päevast, mil esimest korda majaperenaisena ringi sain käia. See oli küll mõeldud väiksele ringile, kuid laiendan seda ka teie jaoks! 


Olgugi et ükski pilt mulla-kruusahunnikutest, küttepuudest, katusetöödest ja muust säärasest ei vääri minu jaoks väga siia üles riputamist, ei pea ma vähetähtsaks kõikide nende abi, kes jõu ja nõuga meil alati lahkelt olemas on olnud! Ja teid on palju! Aitähh!!

Lõpuks ometi oleme me oma kodus, oma rõõmude ja muredega!

JÄRGMINE                                                                                                                                                           EELMINE
Eelmine
Aitäh!
Järgmine
29

6 vastust

Aitäh teile L ja K.!!! :)
Marje, aitäh taaskord toreda ja innustava kommentaari eest! Kõrvalmajast pidi kunagi ilmselt saun saama, meie idee on sellest aga väike terrassiga suvemaja teha. Ideaalis peaks majakesse mahtuma ka laste mängutuba. Eks näis, on see selle või järgmise suve projekt, igatahes on terrass mul hetkel unistus nr 1 :)
Terje P., soojad sõnad! Aitäh Sulle!!!
adeline, 22. aprill 2017
See video on just nii armas siin lõpus, pole vaja üldse piinlikkust tunda! Hubase kodu loovad soojad inimesed, mitte raha ja suured sammud :) Terje P., 21. aprill 2017
Unustasin ütlemata, et uus disain on tõesti väga äge. Ja minu eriline tunnustus kaunistuste ja nipsasjakeste eest riiulitel, sest teadagi ilu nõuab ohvreid ja see on keerukam tolmu pühkimine. 5+ Marje, 21. aprill 2017
No ja olekski nagu külas käidud.
Eelmiste omanike maitset vaadates võiks arvata, et tegu oli kas vanema keskeaga või venelastega.
Tundub, et sa oled üks väheseid tapeedivahetamise spetsialiste. Meil üks naabrinaine on ka. Mis tähendab, et saate sellega vabalt üksi ka hakkama.
Meil on maja tehtud nii, et saan pintsli, rulli ja värviga hakkama. Tapeeti pole mitte kunagi pannud ega aidanud panna- no ei oska üldse.
Laste sünnipäevad või üldse sünnipäevad on väga inspireerivad üritused, sest mina ka hiljuti enne poisi sünnipäeva tähistamist värvisin mitmed ruumid üle (puhtaks) või teist värvi.
Maja tundub teil laheda planeerimguga ja mulle väga meeldib elutoa aknalaud ja teie magamistoa rõdu. Kõrvalhoone olete ka kiiresti ja korralikult väljastpoolt ära vuntsinud. Kas seal on saun, istumise ruum või tööriistad või laste mängumaja ;)?
Ja aiast olete ka korralikult võsa ja värki vähendanud. Nagu oleks eraklike peidupaiga ilusaks lagedaks ja avalaks elupaigaks teinud.
Igal juhul palju õnne läheneva aastapäeva puhul!
Marje, 21. aprill 2017
Väga ilus on! K., 21. aprill 2017
Issand, Madli!
Sa oled üks imeinimene ja sinu oskus teha ei millesti midagi, on kadestusväärne! :)
L, 21. aprill 2017

Lisa kommentaar

Email again: