Ma ei saa kuidagi jätta vahele emadepäeva postitust, sest iga päev emana kasvab minu armastus oma laste vastu aina suuremaks ja tugevamaks ja võimsamaks. Ja minu lugupidamine kõikide emade vastu minu ümber aina süveneb.  Emaks olemine on suur asi!
(loe edasi)
Emadus ei ole lihtne roll. Kõik lapsed on erinevad, ka ühe pere lapsed. Mis toimib ühe peal, ei pruugi toimida teise lapse puhul. Ma imetlen oma ema, kellel on alati jätkunud tingimusteta armastust ja toetust meile kolmele, olgugi, et mina ja mu õed oleme kõik väga erinevad. 
Ma näen ka Lennartis ja Adeeles nii palju ühesuguseid jooni, nii palju ennast ja Raini ja samas nii palju omapära! See teeb nende kasvatamise ühtaegu põnevaks aga ka keeruliseks, sest ma pean pidevalt uusi meetodeid ja nippe neile välja töötama. Mõelda vaid, kui palju uut ja põnevat neis veel peidus on, mida avastada. Ma tean, et oleme alles alguses ja suuremad katsumused on veel ees ja ma kindlasti teen sellel teel vigu. Aga minu suurimaks motivaatoriks on see tunne, et kui mu lapsed pesast ühel päeval välja lendavad, siis võiksin endale õlale patsutada, et  ma tegin kõik, mis ma suutsin ja oskasin, et  siis saan vaid hoida pöidlad pihus, et nad oskaksid teha õigeid otsuseid ja valikuid ning hoida väärtushinnanguid, millega olen neid kasvatanud. 
Seni naudin täiel rinnal nende "beebiiga". Imetlen iga päev oma kahte armast inglikest ( ka siis, kui neil sarved vahel pähe kasvavad) ja nuputan, kuidas saaks nad ometi pudelisse panna, sest nad kasvavad nii tänamatult kiiresti. Mul on iga päev tunne, et just täna on nad oma elu kõige toredamad  üldse. 
Ma pole kaugeltki ideaalne ema. Sellest saan aru eriti neil hetkedel, kui näiteks mu lapse suu vajab pühkimist või nina nuuskamist, aga seda märkab keegi teine mitte mina. Või näiteks, kui mu lapsed on kuskil, mis teistele  tundub ohtlik, aga mulle ei tundu.  Võib-olla on see mõne mu järgmise postituse teema, kuid ma tõesti olen end alati tahtnud ellu jätta, elu nendega nautida ja keskenduda sellele, mida minu lapsed päriselt minult  ootavad.  Ma ei taha käia lapiga lapsel järel ja kogu aeg olla valmis teda kuskilt püüdma. Ma mõtlen, et las nad siis olla kriibitud põlvedega mursanäod. Mina olen õnnelik ja  nemad paistavad ka sedasi väga õnnelikud.  Siiski ma tunnen, et peaksin seda muutma ja on veel hulk asju, mille kallal peaksin töötama, et neil poleks mulle midagi tulevikus ette heita. Ma tõepoolest tahan anda endast parima iga päev ja olla seejuures aina parem ja targem.
Kõlab täiesti uskumatu, et minu elu oodatuim peatükk on kestnud juba 4 aastat. 

Lennart ja Adeele!
Aitäh, et just teie otsustasite mind oma emaks valida. Ma armastan teid taevani ja tagasi, nagu igal õhtul üksteisele ütleme. Te juhite mind alati olema parem inimene. Olen teile nii tänulik, et te pole lasknud mul iseendal kaotsi minna ja olete lubanud mul teid nautida 100% alates esimestest rasedusnädalatest. Aitäh taevale, et te olete terved ja rõõmsad lapsed. Te olete tõesti need lapsed minu unistustest ja minu jaoks valmis voolitud. Ilmselt just sellepärast naudingi ma teiega nii tohutult koos olemist, et mõte sellest, et pean teist kunagi lahti laskma, tundub nii hirmutav. 
Armastan teid ja armastan tänu teile emadust!

Ja veel mõni pilt ka eilsest päevast :)

Ma naudin Adeele viimase aja uut kommet öelda uhkelt mulle: "Minu emme!" Täpselt sama uhkelt nagu ta seda ütleb, tunnen end ka mina! Minu laps!
Ei tea, kas Rain oli lugenud mu eelmist postitust või oli see ilmselge vihje, aga igatahes, ootas mind üllatuseks nunnud roosad aiatööriistad :)
Väike kohv ja edasi läks päev nii töiselt, et eelmisel päeval toimunud talgud jätkusid osaliselt. Kuna mina ei osanud oma roosasid tööriistu kuhugile maasse lüüa, siis sõitsime lastega hoopis maale emadepäeva edasi tähistama. 
Adeele minu õe süles, kes on ühtlasi ka minu lastele ristiemaks! 

Ma imetlen kõiki emasid enda ümber. Vaatan teist igaüht ja leian aina uusi külgi, mida endas pole veel avastanud ja üles leidnud! Aitäh, et mind inspireerite! Loodan, et teil kõigil oli ilus emadepäev ja saite vähemalt loa sisse magada :)

JÄRGMINE                                                                                                                                          EELMINE