Tere hommikust! Voodis veel korra äratust edasi lükates ja adelinemadeline peale mõeldes tärkas mul kohe soov teiega jagada oma 4 näpunäidet, kuidas oma unistusi ellu viia ehk kuidas mina jõudsin selle kõigeni siin!
1. Tee endale nimekiri või veel parem piltidest kollaaž oma soovidest, unistustest ja eesmärkidest.
Leia selleks endale aega ja sea end mugavalt sisse. (Kollaaži puhul ka ajakirjad, liim ja käärid ja paber) Kirjuta üles kõik oma mõtted ja vaata, kuidas üks viib teiseni. Tee endale kasvõi väike kaasaskantav taskumärkmik (ma tean omast käest, kuidas parimad ideed tulevad siis, kui sul pole kuhugi kirjutada ja hiljem on need su peast kadunud! Ja telefon pole kindlasti see koht, sest sinna see ununeb nagunii!) Vaata oma soove ja ideid, mõtle kuidas need kõik tööle panna!
2. Ära lase teistel oma unistusi valida
Kui sa oled oma unistusi loomas, siis hoolitse selle eest, et poleks väliseid mõjutajaid. Kindlasti ümbritsevad sind inimesed, kes sind armastavad ja sinust hoolivad, kuid, kes ei pruugi olla sinuga samal lainel ja sinu helesinise õhulossi kasvõi tahtmatult ühe vale pilguheitega purustada võivad. Kui sa neist räägid, et pruugi inimesed seda täielikult mõista ja paljud hakkavadki uskuma alles siis, kui su unistus on juba täitunud!
3. Ümbritse end toetava tiimiga
Sa võid üksi ka toimiv tiim olla, aga kui sul on toetav mees, pere või on mõttekaaslasi või sõpru, kes sinu huve või hobisid tõeliselt jagavad, siis kaasa neid ja inspireerige ning innustage üksteist! Ja vajadusel piitsutage! 
4. Kuula nõuandjaid, aga missuguseid soovitusi kuulda võtta, lase südamehäälel otsustada.
Kui sa oma unistusi ellu hakkad viima, siis tuleb nõuandjaid nagu seeni peale vihma! Mitte kunagi pole miski vaid must ja valge. Ma tahan öelda, et igal inimesel töötab elu erinevalt, see,mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Nõuandjaid on vaja, aga otsustama peab sisetundega ja kartmata eksida! Kõige hullem ja tüütum muidugi, mis ühe nõuandja ärakuulamisel võib juhtuda on see, et ühel päeval kõlab tema suust  "ma ju ütlesin" Hahaa!

PS! Jaajah, meil on ikka veel kuusk toas, aga see on veel lihtsalt nii ilus, et mul on kahju teda vaesekest välja visata! Ilmselt on ta siin meid rõõmustamas jaanipäevani, hahaaa!
Olgugi, et ema roll on selles ilmas minu lemmik ja kodus lasen loovusel lennata, jäi sellest mulle väheks, mu käed sügelesid ja hing tahtis midagi veel, veel, veel! Minu peas on käinud kümneid lennukaid ideid, mis ühel ja teisel ja kolmandal põhjusel on kuhugi takerdunud. Tegelikult takerdunud teistesse inimestesse, sest olen alati liiga rutakas oma ideid ja plaane välja käima!
Kuni lõpuks minu õde Liis, kirjutas mulle rubriigi "Kes on Madli". Saatis selle meilile ja ütles innustavalt: " Ole lahke! Nädala pärast olgu sinu koduleht valmis!". Ma lugesin ja lugesin seda heldinult aina otsast peale ja võtsin sõnasabast kinni.  Ma olin sellele juba aastaid mõelnud ja tõesti jaganud vaid 2-3 kolme mõttekaaslasega, kuid alati jäi enesekindlust või - usku väheks! Eneselegi üllatuseks oli koduleht valmis 4 päevaga ( tegelikult ööga).  Mul on ilmatuhea meel, et mind ümbritsevad  inimesed, kes jagavad ja tabavad minu mõtteid momentselt ning aitavad mul siis õiget hetke tabades end tundmatusse vette heita! 
Adelinemadelinena saan nüüd viia ka kõik oma teisedki mitutosinat unistust ja ideed täide! Selleks on mul märkmik ja ka Suure Eesmärgi kollaaž. Vähe sellest, meil on Rainiga kahepeale ka meie isiklike eesmärkide ja soovide kollaaž, selline A3 formaadis paber täis erinevaid pilte ajakirjadest ja tabavaid tekste meie unistustest, soovides, eesmärkidest. Ma olen unistamise alal meister, aga, kui me Rainiga seda koos teeme, siis ta võidab mind selles alati. Just sellepärast ja et  tal on alati tagataskus mõni plaan või mõte, kuidas neid kohe ellu viima hakata, on ta minu suurimaks kickstarteriks. 
Mina olen õnneseen!