Usun, et ma pole ainuke, kelle jaoks on telefonist piltide laadimine arvuti mälukettale nii tüütu, et lihtsam on telefoni mälust pilte lihtsalt julmalt kustutama hakata. Ja kui see töö siis ette võtta, siis avastan, et igast klõpsust on umbes 10 pilti ühest seeriast ja, mis tegelikult on täiesti ühesugused. Proovin nüüd teadlikult vähem pilte teha ja lähtuda mõttest, mida vähem, seda ehedam.
(loe edasi)
Taaskord üks shopingutuur lastega, aga sedapuhku oli see nii erakordne , et vajas jäädvustamist. Nad olid nii koostöövalmis ja lubasid oma käitumisega meil planeeritud ostud ära teha ja enamgi veel. Seda ei juhtu tihti! Aga imevits võis olla selles, et sel korral me olime valmis just vastupidiseks. 
Ma armastan neid nädalavahetuse hommikuid, kus päike kriibib kõrgelt silma ja lapsed meie voodisse kolivad ja Rain ei pea tööle minema! Ka seda ei juhtu tihti!
Kopp möllab hoovis ja lapsed said lõpuks omale liivakasti! Kuigi põnevam mäng paistab siiski kuskil kruusahunnikutes olevat:)
Käisin lastega pisikest Rosannat nuusutamas ja imetlemas. Oeh, need beebid on ikka imearmsad! Uurisin Lennartilt, mis oleks, kui meil kodus veel üks selline väike beebi kasvaks, aga kõikidest minu meelitustest hoolimata jäi ta kindlaks, et see poleks üldse hea mõte! Adeele samas  haaras küll sellest mõttest kinni ja oleks vist nagu minagi, Rosanna kohe koju kaasa võtnud! 
Mina ja mu õde Liis käisime Kvartalis hullumas. Zombistunud pilk on mul küll siin pildil olemas juba!
Uma Pido! Ma teadsin kohe, et see on üritus, mis läheb meie lastele peale. Aga, et nad nii hoogsalt sellistele koorilauludele pead, jalgu ja käsi rütmis kaasa kiigutavad, patsutavad ja keerutavad, poleks ma osanud lootagi. Koduteel ümises Lennart mitut viisijuppi ja nõudis, et ma aitaks tal ometi sõnu meenutada. 

JÄRGMINE                                                                                                                                                                EELMINE