Sildid:

Blogitamine

Sellel postitusel on 12 vastust
Aeg ajalt viskan pilgu peale oma kodulehe statistikale. Paar päeva tagasi avastasin sealt üllatusega, et minu külalised on siia tee leidnud veebilehelt www.teepidu.com.
Avasin selle ja sattusin koheselt sellest ka vaimustusse, unustades juba põhjuse, miks ma sinna uudistama üldse läksin. 
Tegemist on kolme stiilse, maitseka ja tegusa sõbranna blogiga, mis käsitleb endas kõike DIY-st moe ja retseptideni.

Viimaks pärast ennastunustavalt järjest nende postitusi lugedes leidsin ma enda suureks üllatuseks sealt viite enda blogile!!!
Nii mõnus üllatus! Aitäh Sulle Eva-Lotta, Sinu viimane lause paitas minu kõrvu kohe eriti!
Pean tunnistama, et paraku ei jälgi ma aktiivselt ühtki Eesti blogijat.
Osalt ajapuudusest, aga ka teistel põhjustel.
Mitte, et mind ei huvitaks, vastupidi! 
Ma olen algusest peale soovinud, et ma eristuks millegi poolest. Senini ei tea ma päris täpselt, mis teeb minust minu ja kas mul ikka on see oma X-faktor, aga ma tahan kindel olla, et ükski minu mõte, idee või jututeema poleks kellegi teise oma ja omaks autentsust. Ma pean end omajagu mõjutatavaks inimeseks, kes kas või igat uut raamatut lugedes satub autori mõtetest vaimustusse ja võtab sisu endale nii omaks. Nii võiks vabalt juhtuda, et võtan mõne teise blogija mõtted, isegi kirjastiili ja- viisi üle, ilma, et ise sellest arugi saaks. 

Aga on olnud üks veel teinegi ja minu jaoks palju märkimisväärsem takistus teiste blogijate jälgimisel... Mul on väga palju ideid, mis idanevad kuskil kuklasagaras. Aga, kui kohutav on avastada veel enne seda, kui sa oma asjaga siis valmis oled saanud, et kuskil keegi teine on selle juba ära teinud ja siis oma idee maha kriipsutada. Ma tean, eks me kõik ammutame ideid kuskilt pinterestist ja mujalt ja meist keegi ei ole 100% autentne, kuid lihtsalt, nii hea on teha postitusi, kartmata kas keegi just eelmisel nädalal avaldas analoogse.

Kuidagi mõjus Eva-Lotta postitus mulle nii  tujutõstvalt ja ta ostis mind kohe ära!
Minust on saanud kindlasti nüüd nende blogi jälgija! Nii mõnus koduleht ja positiivne vibe on silmale nähtav! Proovin areneda ja mõista, et teiste blogide jälgimine võib rohkem anda, kui võtta-laiendada silmaringi ja visata ka nina ette, kui oled kuidagi toppama või unelema jäänud.

Aga on üks blogi, mille suur ja kirglik austaja olen ma juba 6 aastat.
www.lovetaza.com
Natuke piinlik tunnistada, kuid mul on tunne, nagu tunneksin Naomit, kui oma parimat sõbrannat. Nende aastate jooksul pole mul jäänud ainsatki postitust vahele. Olen olnud nende viieliikmelise pere kasvamise jälgijaks kõik need 6 aastat ja see missugust energiat nad jagavad on imetlusväärne!
Just see oli leht, mis ajendas mind juba Lennarti sünni järel vaikselt "sahtlisse" kirjutama ja pilte lisama, kuid tagasihoidlikus ei lubanud mul tollast kodulehte avaldada ja sinnapaika see peale pooleaastast blogitamist ka jäi. See on tõestus ka sellest, kui oluline roll on teil, lugejatel, efektiivse blogitamise juures!
 Ma arvan, et meil kõigil on eeskujusid vaja, aga kui mõni pere võib olla minule oma väärtushinnangute ja elustiiliga eeskujuks, siis just nemad! Ja kui keegi peaks küsima, kas ma fännan kedagi, siis jah- see on üks ja ainus Naomi! Kui ma ükskord New Yorki peaksin sattuma, siis teen kõik, et Naomiga pildile saada! ihihii!

Blogi pidamine ei ole kerge. Oma mõtteid on kõnes palju lihtsam väljendada, kui kirjas. 
Ma hoian end endiselt palju tagasi. Eriti, mis puudutab lapsi. Ma tahaksin selle lehe üle uputada meie lapsi ja peret puudutavate teemade ja ülistustega. Aga kriitilisel põhjamaal elades on enesele lihtsam neil teemadel mitte pikemalt peatuda.
Ma usun, et olen väga suure austusega suhtunud kõikidesse postitustesse,eriti mis puudutavad meie lapsi. Ma arvestan igal ajal, et siin on pildid ja jutt, mida nad täiskasvanuna näevad ja mida nad iialgi häbenema ei peaks. Ma soovin, et neist kasvaksid palju avatumad ja seikluslikumad inimesed, kui oleme mina ja Rain. 
Ja mina teen endaga tööd, et muutuda kindlameelsemaks ja julgemaks!
Niisamuti ei valmi ühestki üritusest ega fotosessioonist sisu ja piltidega postitust, ilma asjaosaliste nõusolekuta. 

Ma tahan uskuda, et mina ja mu blogi on arenemisvõimeline ja suudan teile pakkuda nädalast nädalasse midagi, mis teid siia aasta aasta järel tagasi tooks!

Aitäh kuulamast ja püsige lainel, mu armsad!
                                     
                                                                                                                                                          EELMINE
Eelmine
Üks redel, mitu ruumi.
Järgmine
Head sõbrapäeva!

12 vastust

soOdFqznWKB mKBolVrYZT, 2. november 2019
YQsXtjleCGRk bDWelTVkQqLiaCv, 2. november 2019
Eva-Lotta, mulle meeldib Sinu mõte!! :)
Saskia, teadmine, et keegi su blogi regulaarselt jälgib, tekitab alati ärevust ja rõõmu samal ajal! Aitähh!!
adelinemadeline, 17. veebruar 2017
Eva-Lotta, mulle meeldib Sinu mõte!! :)
Saskia, teadmine, et keegi su blogi regulaarselt jälgib, tekitab alati ärevust ja rõõmu samal ajal! Aitähh!!
adelinemadeline, 17. veebruar 2017
Eva-Lotta, mulle meeldib Sinu mõte!! :)
Saskia, teadmine, et keegi su blogi regulaarselt jälgib, tekitab alati ärevust ja rõõmu samal ajal! Aitähh!!
adelinemadeline, 17. veebruar 2017
Ma võin ka "saladuskatte all" öelda, et need vähesed blogid mida ma jälgin, on Sinu oma just see, mille postitusi ma ootan ja huviga loen. Saskia, 15. veebruar 2017
Terve eelmine nädal oli tööalaselt nii crazy, et ühtegi blogi ma avada ei jõudnudki. Minusuguse blogihooliku jaoks oli see kindlasti tõeline katsumus. Võtsin nüüd täna õhtul oma lemmikblogid ette ja oii, mis tore üllatust siit vastu vaatas! Mul on hea meel, et sulle meie blogigi meeldib!

Ma arvan, et sa ei pea üldse muretsema, et raamatuid või teiste blogisid lugedes sinu omapära või kirjastiil kuidagi kaoks... nii lihtsalt see päris ikka ei käi. Pigem saad just aru, mille poolest sina erined. Ja kui keegi on just sarnase postituse teinud nagu sul kavas, siis tuleb teha lihtsalt paremini. See on alati lubatud! :D
Eva-Lotta, 13. veebruar 2017
hahaa, Katre! Sa oled jah nagu see mees kunagi jooksnud sarjast "Homsed uudised", tead päris tihti järgneva päeva lugu juba ette :) adelinemadeline, 11. veebruar 2017
Minu lemmik blogi! Iga esmaspäeva ōhtu juba mōtlen, millest küll homne blogi tuleb??! Tihti ei jaksagi oodata ja saab sult otse küsitud (haha). Ja noh, mina küll blogi teisipäeviti ja reedeti hommikukohvi kõrvale ei joo, vaid ikka kui terve pere magama pandud, südaöö käes ja siis ühe silmaga teki all! Katre, 10. veebruar 2017
:) Armas sinust, N!
Oi Marje, lugesin ja naersin sinu kaelapaela lugu! Arvutis igapäevaste uudiste lugemise kõrval ei jätku tõesti mahti, et ka blogisid läbi lapata! Just sellepärast pean lugu ja hindan nii sind, kui kõiki teisi oma lugejaid, kes oma kiire elurütmi juures leiavad hetke, et süveneda või pilku peale visata! Ja eriti teid, kes te ikka hea sõnaga boostida viitsite! Aitähh sulle, Marje!!
adelinemadeline, 10. veebruar 2017
Minul tegelikult ei ole üldse eriti aega arvutis olla või blogisid lugeda. Kuigi olen kodune.. Kodused toimetused võtavad aja ära ja mulle meeldib lihtsalt ise oma peas oma huvitavaid mõetteid mõelda ;) ... aga Madlikene Sinu blogi on erand. Loomulikult loen ma seda ühelt poolt, et sugulaste eludega kursis olla, aga niisama on ka põnev kaasa mõelda ja näpunäiteid saada.. Ma võin öelda, et ostsin omale töökoha jõulupeoks kaelapaela (nagu 90ndatel), eluski poleks ma seda ostnud ja kandnud kui poleks sinu kirglikku vaimustust sellest lugenud.. ;) Tahan veel öelda, et kuna mina teisi blogisid ei loe, siis Sinu mõtted on minu jaoks alati autentsed.. Nii et jätka samas vaimus, leia inspiratsiooniallikaid ja kahtle vähem.. Tubli oled. Marje, 10. veebruar 2017
Oi kui hea Madli! Sa oled nii siiras ja juba see teeb sinu blogimise eriliseks ja ainulaadseks.
Ps. Naomi on minu teine lemmiknimi - kui jumal peaks õnnistama mind veel kunagi ühe tüdrukuga, siis tema nimeks saab Naomi :))
N, 10. veebruar 2017

Lisa kommentaar

Email again: