Sõbrapäev on selleks korraks möödas. Loodan, et kõigil teil oli ilus ja sädemeidpilduv nädalavahetus! Isegi, kui sa pole lootusetu romantik, on nii tore, et on olemas üks päev, mil tunnustada kõrgelt neid inimesi, kes on sinu elus olulisel kohal  ja anda neile sellest teada! 
Mis võiks olla õigem päev poputamaks oma keha, et see oleks pehme ja siidine, kui mitte sõbrapäev.  Sellest innustatuna valmistasin ka oma kallitele homemade kehakoorija, kus kasutasin kookosõli ja-rasva, meresoola ja pruunsuhkurt ja toonimiseks toidu geelvärve.  Oma armastuse ja soojuse aitas neisse kokku miksida Lennart. Omal nahal järele proovitud- töötab imeliselt!
Ettevalmistused jätkusid köögis, kus valmistasime armastuse küpsiseid!   Olen plaaninud neid ameerikalikke küpsiseid juba ammu teha, sest need näevad alati piltidel nii pidulikud ja ahvatlevad välja. Kasutasin seda retsepti taina ja seda katte valmistamiseks. Noh, nii müüvad need välja ei kukkunud, kui pinterestis, aga olen kindel, et maitse oli kindlasti vähemalt sama hea!
Sõbranädalavahetus sai hoo sisse mu armsa Katre pool, kus saime ühtlasi tähistada ka meie ja meie laste kahe aasta pikkuse sõpruse täitumist!
Nädalavahetusse mahtus ka Mariliisi ja tema lapse külaskäik, koogitasime, kohvitasime ja lustisime lastega ning nagu iga tema külastus Põlvasse toob endaga kohustusliku ringkäigu second hand poodidesse, nii ka see kord. Võib tunduda kummaline, aga see on meile tõeline kvaliteetaeg! :) Laupäeva õhtul viis meid Rainiga soov näidata lastele midagi ilusat ja  suurejoonelist, Eesti Meistrivõistlustele Ladina-Ameerika tantsudes. Kui juba selline üritus koju kätte tuuakse, ei saanud kuidagi minemata jätta. Võttis ikka ahhetama ja ohhetama küll! Nii Lennarti, kui Adeele pilk oli tantsupõrandale naelutatud! Näitasin muudkui Lennartile eeskujuks, kui tikksirgelt poisid kõnnivad ja unistasin salamisi, kuidas Adeele ühel päeval samamoodi põrandal võiks uhkelt liuelda!
Pühapäeva hommik algas kell 7 ja see kord algas see pudru asemel kallistuste, musituste, kohvi, küpsiste, muhvinite ja tulbisülemiga. 
Pakkisin Punamütsikese kombel korvikese kokku ja sõitsime maale minu vanemate juurde. Väljas oli nii tore lumesadu, et pidasime metsavahel kinni, et klõpsida lastest paar pilti. Ja imekombel just seal lagendikul õnnestus meil nelja kitsega mõne hetke tõtt vaadata. Lapsed olid sellest nii suures õhinas, kuni Lennart Adeelele vennalikult ühe lumekuuli lennutas. Mõneks ajaks oli nende sõprus sellega rikutud :)
Ülejäänud päevaga jõudsime meie peresõpradega restoranis lõunatada ja  poolpäeva veetsin Viljandis ühe armsa pruutpaari ja Keidiga, kellega hakkame noorpaari pulmapeole kaunistusi looma ja kujundama :) Õhtuks jõudsime veel perega minu õe juurde Võrru kooki sööma ja lõpuks vastu ööd, saime Rainiga ka veinil korgi maha! :)
Kallis adelinemadeline lugejapere, hugs and kisses igale ühele teist!!!