Laste sünniga on meil alati nende esimesel eluaastal kaasnenud väike igakuine sünnipäeva tähistamine. Ilmselt on see kombeks, sest elevus sellest on lihtsalt piiritu! Ma võiks öelda, et abielu on meie jaoks nagu kolmas lapsuke, aga vot igakuiseid tähistamisi pole kujunenud! Ilmselgelt ei paista ka selle beebiga meie elevus kuhugi kaduvat, sest eile hommikul ärgates teadsime me korraga mõlemad, mida õhtul tähistada
(loe edasi)

Mõtlesime eile, kui kahju, et meie abielu ajaarvamine algas nullist, kui meie koosoldud aastate arv ulatub juba kaheksani. Aga ise oleme süüdi ja ennast aina korrates võime julgelt öelda, et õiget aega ja soodsaid võimalusi võibki elus ootama jääda! ( see kehtib iga sammu puhul elus) Mitte, et see midagi muudaks, aga tore oleks öelda küll, et näe, juba kaheksa aastat abielu! Olgu nii või naa, ilus on ikka! Nii siis tähistasime seda elutähtsalt kaunist poolt aastat, meenutades seiku meie pulmapäevast ja mängides kaardimänge, mida Rain mulle kannatlikult selgeks püüdis teha!
Vabandasin end ikka välja ütlusega " kellel ei vea kaardimängus, sellel veab armastuses" :)
Aga täna, täna on vastlapäev!
Lastega vastlakuklite tainast tehes, oli mul täielik deja vu. See kõik oli justkui alles, kui Lennartiga tainast sõtkusime ja vastlapäeva tähistasime.  Ainult selle vahega, et eelmisel aastal sõi Lennart väga maialt neid vahukoore täidisega kuklikuid, aga tänavu pakkus pinget vaid nende küpsetamine.
Ma olen üdini õnnelik, et Adeelel on kujunenud Remiga sünnist saadik suur sõprus ja tänu neile kahele olen mina rikkam ühe hinnalise ja armsa sõbranna võrra!  Hommikul, mil laual on vastlakuklid, on eriti paslik Katre ja Remi külla kutsuda! Vähemalt  Adeele ja Remi oskavad eriti kõrgelt minu kokakunsti hinnata!
 Vastlapäev 2015 ja vastlapäev 2016:
Meile Katrega pakub alati suurt rõõmu ja nalja nende kahe sõpruse
hea- ja vahel ka pahupoole jälgimine!
Vaadates seda Adeele juuksekasvu ülalolevatel piltidel, võin ju isegi täitsa rõõmus olla tema patsimaterjaliga, kuid loodetavasti siis järgmisel aastal saan teid üllatada tema pika linalakaga! Sest- usutavast  pidavat ju vastlapäeval juukseid lõikama ja seitse korda päevas kammima, et need kiirelt kasvama hakkaksid! :) 
Ja lõpetussõnaks pisikene uuenduskuur:
Nüüd vastlakukleid nosima ja juukseid sugema!