Ööpäevi, mil saame Rainiga kahekesi aega veeta pole meil just palju, aga, kui need tulevad (see tähendab, kui me neid ise tahame tekitada), siis on need meil nii kõrges hinnas, et peame selle ajaga midagi eriti toredat tegema. Sel korral oli meil suurepärane põhjus pealinna sõita, et õnnitleda minu Mari tema sünnipäeva- ja nende väikese kasvava pere ühise uue ja isikliku kodu puhul!
(loe edasi)
Olles juba aastaid tagasi elanud mõne aja Tallinnas, võin öelda, et uuesti elama ei vii mind sinna enam mitte ükski vägi, aga samas pean tunnistama, et tõeliselt värskendav on ta küll!
Olgu öeldud, et pikad autosõidud lasteta on vähemalt minu jaoks kõige kvaliteetsem aeg. Täitsa uskumatu, kui palju ja põhjalikult kõikvõimalikke teemasid saab läbi võetud ilma, et kumbki lastest iga kahe lause tagant seda katkestaks. Võrratu, võrratu! 
Aitäh sulle Rain selle eest ja aitäh toreda seltskonna ja naljade eest, aitäh tantsude eest, aitäh, et jagasid minuga rõõmu öisest linnast ja saime alles kell 4 magama, aitäh spaamõnude eest ja aitäh, et minuga mööda sistustupoode jaksasid jalutada ja kaasa unistada! Ma usun, et sa oled nõus, et see oli meie parim kohting üle aegade!!!

Jah Tallinnas ongi nagu Ines oma loos laulab "laternate sära inspireerib sind..."
Ja mind inspireerib seal ka Mari! Ehe näide sellest, kuidas õige suhtumise ja mõtlemisega võib elus kõik üürikese ajaga paika loksuda ja juhtuma hakkavad kõige ilusamad asjad!
Nende ilusal suhtel ja Mari perfektsel rasedakehal(!) peatumata, tahan teiega jagada nende kodu, mis oma hubasuse, õdususe ja DIY-ga pääses minu lemmikkodude toppi.
Jätsin suures eufooriast oma kaamera maha ega saanud Mari imelisest aiapeost, koos elava muusika, maitsvate söökide, võrratu seltskonna, tantsude ja mängudega pilte, aga mind kõige rohkem jäi painama nende armas kodu. Nii siis aitas Mari mind välja ja saatis mulle minu mälupiltide värskendamiseks hoopis enda klõpse.
Astuge palun sisse:
Ma ei hakka siia "enne" pilte temalt varastama, aga võite isegi aimata, et kõik, mis piltidel valge, on Mari oma pintsliga saavutanud!
Kõik see on ehe näide sellest, kuidas väga lihtsate, odavate ja käepäraste vahenditega on võimalus teha võimatust võimalik ja eimillestki midagi ja luua üks hubane, armas ja lapsesõbralik kodu!
Aitäh Mari, et tõid mind jälle oma looduga maa peale tagasi. Olen nüüd laetuna kodus tagasi ja valmis isetegemisteks. Tulen kohe varsti jälle!!!
JÄRGMINE                                                                                                                                                               EELMINE