Tänane hommik algas eriti mannavahuselt, sest käisime Adeelega tervitamas pisikest Rosannat. Härdus, millega ma sealt lahkusin, andis just õiget inspiratsiooni valmistamaks ülejäänud hommikupooliku ühele eriti kaunile pruutpaarile pulmakutseid ja jõuda ka koduaias nautida rabarberikooki koos armsa naisega, kellega meie teed ristusid tänu ühele minu fotosessioonile! Õhtu naelaks oli Lennarti lasteaia kevadpidu Intsikurmus, mis algas rongkäiguga!
(loe edasi)
Rõõm uuest ilmakodanikust ja armastus oma sõbranna õnne vastu, segatud enda kaunite mälestustega, ei lubanud mul palatiust paotades oma õnnepisaraid varjata. Nii südantsoojendavalt armas oli vaadata, kuidas Adeele end vaikselt Rosanna kõrvale sättis ja teda ainiti vaatas, lootes, et ta juba ärkaks.  
Valmistasin pisikesele piigale tema sünniandmete ja ilunumbritega tahvli. Aitäh Galerii Lillesalongile kauni kimbu eest!
Ma ei saanud jätta kasutamata võimalust pildistamiseks, kus põõsa õied ühtisid Adeele kleidivärviga. See oli nii naljakas, kuidas Adeele võttis poosi, siis jooksis minu juurde pilti vaatama ja siis jooksis tagasi, et võtta uus asend sisse. Ei tea küll, kust ta seda õppinud on?!
Ootasime rongkäiku, et sellega siis liituda. Adeele istus nagu kuninganna oma tõllas, toimuvat suure põnevusega jälgides. See teeb mind ka natuke murelikuks, sest Lennart selles vanuses oli täiesti jalapoiss, kuna vanker oli vaja vabastada siis beebi-õele. Siiski, siiski lõppeb mõne kuu pärast ka temal see luksus ja vankri pärib  minu õe augustis sündiv väike nööbike. Lõpuks ometi on meie perekonnas uus pesamuna ja  saan ka mina midagigi  oma õelapsele edasi anda. Minul ja mu lastel on läinud eriti hästi, sest oleme saanud suure osa (mängu)asjadest just mu õdede laste ja Raini vennalapse käest.
Lennarti nägu kõikidel piltidel on nii õnnelik. Eriti neil piltidel, mida Rain pildistas, kui läksin ühes Lennarti rühmaga ussitantsu tantsima, on Lennarti  silmis eriliselt suur ja lapselik rõõm ja õnn! Ma ei vahetaks seda millegi vastu!!!
Oeh, ma armastan neid kolme!

JÄRGMINE                                                                                                                                             EELMINE