Toon teile välja samm-sammult, kuidas valmisid Adeele sünnipäevaks õhupallidest bänner  ja krepp-paberi tutikestest vanik seinale. Loodan, et ka teie leiate hea põhjuse, kus mõnd tähtpäeva  nende imelihtsate võimalustega ilmestada!
(loe edasi)

Õhupallid pole senini kuulunud minu lemmikkaunistuste sekka, kuid järjest rohkem olen hakanud nendesse armuma, sest olen avastanud, kui palju erinevaid võimalusi nad dekoreerimiseks pakuvad. Kuna pidasin sünnipäeva mängutoas, siis tundsin, et väikeste vahenditega pole mõtet mul mängima hakata. Sedapuhku võtsingi appi:
toon-toonis kollased õhupallid (ca 40tk)
niit ja nõel

Puhu kõik need õhupallid täis (väga hea trenn!).
Mulle meeldivad, kui õhupallid on eri suurustega ja seepärast puhkusingi mõned väiksemaks, mis jäid sellised armsad ja ümarad.
Tee õhupallide otstesse sõlmed ja ühenda need sõlmed nõela (sellega tasub eriti ettevaatlik olla!:)) ja niidiga neljastesse puntidesse.
Seejärel võta tugeva niit ja aja see nõelaga iga neljase pundi keskelt läbi. Otsad seo kõvasti kinni ja valmis see ongi! Leia nüüd parm koht, kuhu see riputada!
Mulle oleks meeldinud, kui oleksin saanud õhupallide vahele pista veel ka lilli, aga kuna õhupallid olid kinnitatud teibiga seinale, siis suuremat raskust poleks nad välja kannatanud.


Olin omale koju varunud krepp-paberist lindikesi. Ka need pakuvad väga palju võimalusi dekoreerimisel, aga sel korral kasutasin neid tutikestest vaniku tegemiseks.
Selleks läheb tarvis:
krepp-paberi leht või lint
käärid
pikk nöör

Lõika ca 25cm pikkused ribad.
Pane üksteise peale 4 riba.
Voldi keskelt pooleks. 
Lõika lahtisele küljele ribad, nii et keskele jääks umbes 5cm. (võid alumise külje veel ühe korrapeale keerata, siis on lihtsam lõigata sirgeid ribasid)
Keeruta keskmine lõikamata ala kokku, murra pooleks ja keeruta veel.
Aja pael tekkinud aasadest läbi!
Voila! Kaunista tuba või pidu!
Samasuguste tutikutega võid kaunistada ka näiteks heeliumiga täidetud õhupallide paelu! 


JÄRGMINE                                                                                                                                         EELMINE