Tundub uskumatu, kuid jõuludeni on jäänud vaid 16 päeva!
Kui meie perel on kujunenud halvaks tavaks jätta üks, kui mitte kaks kinki viimasele hetkele, siis vähemalt Adelinemadelinel õnnestus koos fotograaf Anettiga teostada nädalavahetusel mitme fantastilise naise jõulukingitus endale ja oma kallimale. (loe edasi)
Nädalavahetusel oli mul suur rõõm ja au stiliseerida neid naisi.
Koht, kus pildistamine toimus pärineb eelmise sajandi algusest.  Napilt napilt saime sealse perenaise beebiootuse ka pildile! Selle koha hõng  ja pereema soe vastuvõtt olid nii kutsuvad, et oleksin isegi lootnud ilmataadi sekkumisele, et leida põhjus seal ka järgmistel päevadel toimetamiseks ja tee joomiseks! Aga nagu ikka- ka suure vihma ja tormiga, saadab Adelinemadeline tegemisi päikesepaiste! 
Siin on mõned kaadritagused fotod, aga et nende üllatusmomenti mitte rikkuda, siis lähemalt saate mõningate piltidega tutvuda alles peale jõule fotostilistika nurgas. Teie kiusamiseks, pean ütlema, et on ka pilte, mida ma teile mitte kunagi kahjuks näidata ei saa! Ihii! Vot millised naised!
Kõik riided, jalanõud ja rekvisiidid on adelinimemadeline erakogust.
Ja veel!
Kodus, laupäeva õhtul, toimus (taas)kohtumine minu imeilusa esimese pruudiga! Koos küünlavalgel kohvitassi taga istudes,  möödus suurem osa kiirelt lennanud ajast küll südantsoojendavatele lugudele ja pruudi kauni hingeelu tundmaõppimisele ja äratundmisele, kuid olen üsna veendunud, et just see etapp on kõige alus, et pulmapidu saaks välja nägema igas detailis ja kaunistuses just pruudi ja peigmehe nägu! 
Teisel advendil, minu vanemate maakodus, küpsetasime lastega selle talve esimesi piparkooke. Minu õelaps Hettel, oli üks parimaid meistreid. Naljakas oli vaadata, kuidas ka suure juhendamise peale nad ikkagi endale kindlaks jäädes vormid keset tainast kinni vajutasid! Nii nad siis said seda tainast mitmeid kordi kokku käkerdada ja uuesti laiali rullida. Valmis küll jalgadeta põhjapõtru ja peata päkapikke, aga südameid oli terve pannitäis! 

 Ilusat ootust!
Psst! Veel ei ole hilja üllatada jõuludeks kedagi armast mõne laheda fotoseeriaga!
Kirjuta ja lepime aja kokku!