Sildid:

Aitäh!

Sellel postitusel on 10 vastust
Mul jääb õigetest sõnadest väheks, et tänada teid piisavalt kõikide nende toetavate sõnade ja soovide eest, mida oleme neljapäevast alates kuulnud. Mu süda peksis päris kiiresti, kui siin meie uudist jagasin, kuid pärast seda, muutus see kõik palju reaalsemaks! Nüüd võin kõhtu  ja õnnetunnet peitmata suure uhkusega kevadele ja eesootavale viiele kuule vastu minna!
(loe edasi)
Väga raske on kuskilt alustada, nii palju tahaksin öelda ja elevus on sedavõrd suur, et proovin sellega kedagi mitte ära tüüdata!
Alates sellest ajast, mil Rainiga pere otsustasime luua, oli meil ühine soov, et kolmekümnendaks eluaastaks on meil kolm last. Ja ilmselt kõigile, kes meid natukene teavad, ei tulnud see erilise üllatusena.  Nii ennustas meile ka pendel, et esimene on poeg, teine tütar ja kolmas poeg. Selle teadmise ja tundmusega, et Adeelest saab me ainuke tütar, julgesin panna ka kodulehele just sellise nime. Kuid ma ei välistaks siiski tulevikus midagi! 
Olin alati mõelnud, et beebi sünniks on kevadkuud kõige ideaalsemad ja kui selleks ajaks planeeritu ei õnnestunud, siis nördimusega leidsime, et ju tuleb sel soovil minna lasta. 
Ühel veebruari hommikul, äratasid lapsed meid meie voodis. Lennart viskas end meie vahele selili ja teavitas tähendusrikkalt: "Vaadake, siia mahuks täpselt veel üks laps ju!".
Rain naeris, mina hangusin. Ma võtan alati selliseid asju märgina ja nii jäin ootama hetke, mil lapsed ja Rain on kodust läinud, lootes seni leida Lennarti sõnadele tõepõhja.
Samal õhtul, valentinipäeval, kui lapsed olid magama läinud, ootaski Raini magustoit kausis, mille põhjas oli...
Minu meelest pole ta kunagi midagi nii aeglaselt söönud, kui jäätist maasikatega sel korral. Ja mina piinlesin terve see lõputuna näiva aja, samal ajal toimuvat salaja filmides ja ükskõiksust teeseldes. Igatahes see üllatus ja ootamine tasus end täiega ära! Kui me siis õhtul seda videot koos üle vaatasime, kõlasime nagu Teele ja Arno "Kevadest" ja me saame praeguseni selle üle päris kõvasti naerda! 
Otsustasime laste eest uudist varjata, peaasjalikult nende lapsesuu pärast, kuid perekonnale oli meil tarvis kohe hõisata. Sel korral ei kavatsenud ma seda salgama hakata, sest jagatud rõõm on topelt rõõm! Pealegi hakkab kolmas rasedus varem välja paistma ja seda ma juba omade eest varjata ei saa! 
Viimaks lõppes esimene trimester, mis möödus peaasjalikult unevines ja juba elu häirivaks saanud väsimuses. Ka lõpuks ometi on möödas mu pidevalt karjuv näljatunne, mis lõppes iiveldushoogudega...ja uskuge, mingi õunake või smuutike ei teinud oma tööd iial nii hästi, kui üks või lausa mitu juustusaiakest! Kahju!
Kuigi meil oli pea igal päeval suur kiusatus lastele üllatust teatada, siis hoidsime seda nende jaoks möödunud neljapäevani. Oh oleks te vaid neid laste vaimustusest punnis nägusid näinud. Lennarti kommentaar tuli üsna kiirelt : "Emme, ma ju ütlesin sulle, et sul on beebi seal kõhus!"  - jah, kord nad seda väitsid tõesti! Lennart hakkas kohe vennast unistama ja Adeele õest. Tegime neljapäeva neile vabaks ja võtsime Tartusse ultrahelile kaasa. Andsime neile lootust, et ehk on ka sugu näha ja nii nad  autos arutlesid, et kui pildil on patsid peas, siis on tüdruk ja kui on kiilakas siis poiss. 
Lahkelt võeti meid neljakesi vastu ja hetkest, mil beebit ekraanil nägin, tegelesin ma põhiliselt pisarate pühkimisega. Kõik muutus lõpuks reaalsuseks! Beebi nägi välja juba nii beebi, Rain mu kõrval mu pead silitamas ja lapsed temal süles vaikselt suu lahti oma vennakese siputusi vaatamas. Jääb ainult selle kõige eest Jumalat tänada!
Ja nüüd, kui on teada, et laps sünnib septembris-oktoobris, tundub see kõige õigem aeg üldse- Lennart ja Adeele on peale suvepuhkust taas lasteaias ja mina saan päeval jäägitut tähelepanu temaga jagada!
Muidugi kaasneb kolme lapse puhul ka hulk hirme ja muresid. Näiteks ma tahan hoolitseda eriti selle eest, et Adeele ei hakkaks kannatama "keskmise lapse sündroomi käes". Ma ei tea miks, sest elust enesest mul näiteid võtta pole, kuid see asi jäi meelde mulle kunagi keskkoolis perekonnaõpetuse tunnist ja saadab mind tänini. Tänu Taevale, et ta on me pere ainus tütar, kes seeläbi saab nagunii ekstra tähelepanu ja nunnutamist! 
Oeh, mul ausalt pole õrna aimugi, kuidas me hakkama saame kolmega, aga ma tean, et saame! Eriti, kui vaatan Raini, kelle silmist ei paista grammigi kahtlust ega kõhklust! Jah, kui mul poleks teda, laste sünnihetkedest alates nii toetavat, igapäevaselt ja sajaprotsendiliselt pühendunud isa, siis küllap meil seda julgust polekski olnud. Ja mõistagi pakuvad meile Adeele ja Lennart erakordselt suurt kindlustunnet! Kui nemad poleks need, kes nad on, siis vaevalt, me oleks jaksanud ja julgenud isegi mõelda kolmanda beebi peale.
Oeh, kuidas ma tahaks juba tema nime siin öelda, sest nimetada teda "kolmandaks beebiks" veel järgnevad 5 kuud tundub nii ebaõiglane, aga nii see siiski siin jääb...

Aga just eile tundsin esimest korda selle kolmanda beebi liigutusi...ja ma poleks iial arvanud, et ka veel kolmanda rasedusega, on kõik need esimesed korrad vähemalt sama erilised, kui kõikidel eelnevatel kordadelgi!

Aitäh teile veelkord ilusate sõnade eest ja tahan teile öelda, et mullegi meeldivad beebiuudised! ;)
                                                                                                                                                                          EELMINE
Eelmine
Pesamuna
Järgmine
Esimene aasta majaomanikena

10 vastust

My husband has been battling with premature Ejaculation but ever since we used Dr Masade root and herbs, my lover is now performing perfectly well and i want to say a big thanks to Dr Masade. Incase anyone out there is facing similar problems should just contact Dr Masade on masadeinstanthelp@gmail.com He can as well cure the following disease;
Herpes,
Asthma,
Cancer,
HSV1, &
HSV2,
Hepatitis B,
HIV/AID ETC.
Diana, 6. oktoober 2018
AN Amazing Testimony On A Spell Caster Who help me to get pregnant, So me and my partner have been trying for a baby for the last 5 years now and we have had no luck. I don't have a regular cycle so it is hard for me to tell when I'm ovulating or not, but we always have sex at least 2 times a week, sometimes more. I know it can take up to a year to conceive but everyone i know who have had a baby have conceived within 2-3months of trying and it is really getting to me. my partner had a fertility test about a year ago and his sperm were fine. I'm thinking it could be a problem with me but I've never had any symptoms of any problems. My partner does smoke and have the occasional Priest ink, and i used to smoke and also have the occasional Priest ink. i know i'm slightly overweight but that shouldn't affect our chances too much,one faithful day my friend told me to contact a spell caster that help her aunty, then i contact the man on this email: babaka.wolf@gmail.com , after three months the doctor confirm that i am pregnant thank you Priest Babaka for helping me get a baby, I am thankful for all he has done. contact him via email: babaka.wolf@gmail.com or Facebook at priestly.babaka if you are trying to get a baby or want your lover back. he has powers to do it, he has done mine wayne, 17. jaanuar 2018
Ma tahan lihtsalt anda ükskõik kellelegi kiiret nõu, kellel on raskusi tema suhete saamisel, et pöörduda Dr.Masade poole, sest ta on ainus, kes suudab teha rasestuda Aafrika juurtega ja Maitsetaimed. Võite pöörduda Dr.Masade poole aadressil: masadeinstanthelp@gmail.com või helistage numbrile +254774148776 nicky, 14. august 2017
Väga armas Sinust K., aitäh!! Ja väga tore küsimus! Enamasti teeb pilte Rain, aga nüüd usaldan juba oma raske kaamera ka Lennarti kätesse ja siis on see selline väike vedamine, kas pea või käed ikka kaadrisse on mahtunud. Umbes 90% perepiltidest on tehtud self-timeriga ja siin tuleb kiita lapsi, sest nad on niii suurepärased poseerijad! :) Antud postituse juures on esimesed pildid teinud Rain, Lennart tegi pildi, kus oleme Rainiga kahekesi (see oli kahjuks ainuke kuid suurepäraselt õnnestunud kaader) ja lastega pildid on taaskord Raini tabatud! madeline, 19. aprill 2017
Olen täiesti võõras kuid Sina ja Su pere on alati nii stiilne, kokkuhoidev ja kiirgab seda soojust ja rõõmu, et tahaks isegi osa sellest olla :) mulle on tohutuks eeskujuks kuidas te üksteist hoiate ja armastate. See kuidas väikesed žestid ja koos oldud hetked nii palju rõõmu teevad. Elan väga Teile kaasa :)
Alati olen mõelnud,et kes Sinust neid imelisi pilte ja õigeid nurki tabab?
K., 18. aprill 2017
Väga lahe :) Nii tore on kuulda, et ma pole hetkel ainus kellele õun mõjub laastavamalt kui juustusai :) Selle aasta sõbrapäev on ilmselt nii mõnegi pere jaoks olnud meeldejääv ... :) M, 18. aprill 2017
Alina, aitäh Sulle! Jaa, Lennarti nägu muutus üsna taoliseks küll siis, kui kuulis, et ühel päeval peab ta oma tuba jagama hakkama! :)
Kaie, Sinu jutt on muusika mu kõrvadele! Aitäh!
Marje,aitäh, sain natuke naerda jälle! Just sellepärast me nime avaldada ei tahagi, et poleks kedagi kelle miimikast välja lugeda, et nimi pole meelepärane. Aga Sinu pakkumised on võrratud, Jalmarist võiks saada isegi rivaal meie mõeldud nimele! :)
adeline, 18. aprill 2017
Väga armas postitus tõesti. Aga oodata nime veel 5 kuud, kuigi Te ise juba teate on küll kärsitute inimeste piinamine ;)
Minu laste nimesid teadsid kõik juba enne rasedusi ja raseduste ajal, sest ma küll ei suutnud endalel hoida ;)) Tegelt tüdruku nime mõtlesime sõbrannaga välja umbes raseduse alguses ja poisi nime pidime muutma raseduse keskel, sest naabrid avastasid ees- ja perekonnanime koosütlemisel pisut norimist soodustava kõla.. Aga ma teen siiski panuse ja vaatan, kas 5 kuu pärast saan võidu üle rõõmustada ;).. Kasutades mingit loogikat - ehk siis arvestades kui üliväga Sa oma isa armastad ning arvestades et see nimi on sarnasest ajastust kust seniste laste nimed, pakun et kõhus kasvab Tõnis Järvela.. Aga elame näeme.. Enda mõtted liikusid muidugi Joonase ja Jalmari suunas.. Päikest!!
Marje, 18. aprill 2017
Tahtsin juba eelmise postituse juures kommenteerida, kui rõõmus ma Teie beebiuudise üle olen, aga ei osanud kuidagi sõnadesse panna seda õiget mõtet :) Igatahes on see siin mu lemmikblogi (paar lemmikut on veel, aga kuna seal viimasel ajal uusi postitusi tuleb üliharva, siis võib öelda, et hetkel on see siiski kõige lemmikum) ja mul on ääretult hea meel, et siit varsti ka beebijuttu lugeda saab! Sa tundud nii üdini positiivne, soe, õrn ja armas inimene olevat, et oled kohe emaks loodud :) Soovin Sulle imeilusat beebiootust ja palju jaksu blogimisel - Su postitused toovad alati nii sooja tunde südamesse :) Kaie, 18. aprill 2017
Jälle üks väga ilus postitus! Väga meeldib mulle just see pilt, kus Lennartil on põsed õhku täis, justkui kardaks ka pisut, mis teda ees ootama hakkab. :D Ilus ja eeskujulik perekond! Alina, 18. aprill 2017

Lisa kommentaar

Email again: