Sildid:

Adelinemadeline-                     emale & tütrele

Sellel postitusel on 4 vastust
Minu kauaaegne unistus hakkab vaikselt ent kindlameelselt kuju ja ilmet võtma ja mul on üüratu rõõm teieni tuua Adelinemadeline ema ja tütre kleidid- Adeline ja Madeline.

(loe edasi) 
Mõne erilisema tähtpäeva saabudes, olen olnud ikka mõtetes, et kanda Adeelega sarnast riietust. Enamikel juhtudel seda pole siiski õnnestunud saavutada, aga seisan ikkagi nõutult kapi ees, mida siis lapse kleitidele peale sobitada. Kahjuks on isegi Eestimaa suvi niivõrd heitlik, et sageli ei saa olla kindel, et lapsele piisab ilma varrukateta kleidist.
Ilmselgelt pole mina ise kõige profim rätsepmeister, aga see eest oman ühte õde, kellele  on antud püsivus ja vajadus kogu aeg midagi nokitseda. Teadsin kohe, kellega oma unistust jagada ja Liis ei võtnud sekunditki järelemõtlemisaega. Aeg oli küps, temagi unistus triivis samas suunas.
Adeline ja Madeline kleit on inspireeritud 60ndatest, tal on sellele ajastule vastav krae, kergelt A-lõikeline ja mugav pikkus, mis lubavad end lapsega tegeledes segamatult tunda. Ma imetlen naisi, kes liibuvas minis oma kleiti kohendades lastega rõõmsalt mängivad ja olen ka ise seda proovinud ja teen seda kindlasti veel, aga minu jaoks on see piin ja piinlik. Aga samas, ma olen päris kindel, et minu laiad puusad ei ootagi seda minult! Ma olen täielik kleidiinimene ja seetõttu juba vaikselt pelgan krõbedat talve.
Niisiis, siin on kleit, mis lubab ka peolauas patustamist, ilma, et keegi sinu figuuri pealt igat sinu suutäit loeks või lausa beebiootust kahtlustaks. 
Kui ka sinul on soov enda ja oma pisikese garderoobi täiendada sünnipäevaks, kooli-või lasteaiapeoks, jõuludeks või fotosessiooniks, siis tunne end vabalt ja kirjuta mulle.  Lähtume Sinu soovidest suuruste ja kanga valikul, et valmiks Sulle personaalne "Adeline" ja "Madeline".


Hoidke kätt pulsil, sest mu meeltes mõlgub veel omajagu uut ja põnevat!

JÄRGMINE                                                                                                                                         EELMINE

Eelmine
Lahendusi otsides
Järgmine
Koogid, koogid, koogid

4 vastust

Armas NS! Kniks minu poolt!! :) adelinemadeline, 20. august 2016
Väga, väga armsad kleidid! Sul on nii õrn ja samas ka jõuline ja äratuntav käekiri! Ootan alati uudishimuga, millega sa veel välja tuled! NS, 20. august 2016
Oi Katre! Kõik ikka tänu kaasamõtlejale Liisile ja Sinusugustele kaasaelajatele! adelinemadeline, 19. august 2016
Vauvauvau Madlike! Multitalent oled ju! Nii super, et pole sõnugi (naerumärk) Katre, 19. august 2016

Lisa kommentaar

Email again: