Möödunud nädalavahetus sai hoo sisse juba laupäeva hommikul Adeele esimese sünnipäevapeoga. Traditsiooniliselt alustasime peoga juba hommikul kell 10, sest minu jaoks on hommik ainumane õige aeg lapse sünnipäeva tähistamiseks. Kuna Adeele on oma armsa olekuga ja veel oma nii lühikese eluaja jooksul, teeninud ausalt välja hulgaliselt sõpru ja lähedasi sugulasigi on omajagu, siis otsustasime Rainiga pühendada terve nädalavahetuse kahele sünnipäevapeole.
(loe edasi)
Adeele sünnipäevateema tuli mõistagi minu hetke vaimustusest troopiliste mustrite, taimede ja värvide vastu. Kuna Adeelel puudub ka (õnneks) vaimustus mõne animategelase vastu, siis ei olnud tal midagi selle vastu, kui lauale tulevad ananassid, flamingo ja puuviljad. 
Ka kutsetega püüdsin teemas püsida.

Kartsin, et see kuudepikkune ootamine vallandab temas tunnete virr-varri, kui see hetk kätte saabub, kuid ei! Ta võttis endale omasel vaoshoitud, kuid teadlikul moel kõik õnnitlused vastu ja istus uhke ja õnnelikuna lastealaua otsas. Sealt valitses tal vaade kõikidele armsatele sõpradele.
See oli esimene kord, kus pidasime lapse sünnipäeva kodus! Ma tõepoolest muretsesin, kuidas see kõik välja kukub, kas lastel on piisavalt lõbus, kas vanused sobivad, kas vanematel on tore. Kuid minu meelest sujus kõik suurepäraselt ja järgmisel korral olen veel julgem, et kodus lastele pidu korraldada!

Mulle meeldib, et Adeele ei pea oluliseks piltidega torte ja on siiralt õnnelik minu lihtsakoeliste küpsisetortide üle! Nii see võiks jäädagi.
Adeele on taibukas tüdruk ja just seetõttu oli minu suureks üllatuseks, et ta kordagi ei rääkinud enne sünnipäeva kingitustest. Ta teadis, et tema varajane sünnipäevakink on mänguväljak meie hoovis ja edasi huvitas teda vaid see, KES tema sünnipäevale tulevad ja KAS me talle ikka sünnipäevalaulu laulame! Ometi pakkus kingituste avamine talle suurt rõõmu. Minu meelest on see oluline osa sünnipäevast, sest iga väike ja suur külaline tahab näha sünnipäevalapse nägu, kui ta kingi lahti teeb. Või on see vaid minu isiklik kiiks? Igatahes oli Adeele erakordselt õnnelik kõikide nende kleitide, pluuside, kingakeste, plastiliinide, joonistusvahendite, lauamängude ja puslede eest, mis mõlemal päeval teda kingikottides ees ootasid! Adeelel pole ka veel tänaseks lõppenud moedemonstratsioon ja kõik kingitused on sajaprotsendiliselt lastetubades meil juba käigus! Aitähh!!!
Algas pühapäev, uus hommik, ametlikult uus eluaasta, uus pidu ja uued külalised.
Täname südamest kõiki armsaid õnnitlejaid! Ja külalisi, kes eranditult ei pidanud paljuks juba nädalavahetuse hommikutel kohal olla! :)

           JÄRGMINE                                                                                                                                                      EELMINE