Täna tähistame Rainiga meie täitunud esimest abieluaastat!
(loe edasi)
Ma armastan Raini rohkem, kui keegi seda iial teada võib. Abielu nõuab palju, aga just see paneb hindama, kui palju see liit on päriselt väärt! See on minu jaoks kõige lojaalsem sõprus. Heas ja halvas! Nende aastatega on meie teele veeretatud ikka nii mõnigi kivi, aga oleme neist kenasti koos üle astunud...või, kui mitte koos, siis oleme üksteist nendest üle aidanud! Ma ei jää ainult lootma taevale, et nii on ka tulevikus, vaid kavatsen selle nimel ka ise vaeva näha.
Me tunnen, kuidas iga koosoldud aastaga läheb meie suhe järjest ilusamaks ja lihtsamaks ja loogilisemaks, aga ma loodan, et mitte kunagi iseenesestmõistetavaks!
Ma armastan Sind Rain Järvela ja olen õnnelik ja uhke, et saame kanda koos meie võrratute lastega ühist nime!

Meie pulmapäev jääb meie sees elama igavesti, aga ma ei suutnud juba tolle päeva lõppedes taluda mõtet, et minu unistuste kleit jääb nüüd ajahamba pureda. Aastapäeva puhul ajasime taas piduriided selga ja süda tuksus sama kiirelt nagu 8. augustil 2015.
Fotod: Kadri Parv
Lähme edasi, nii palju ilusat on veel ees ootamas!
Aga enne veel.... tähistama! :)
JÄRGMINE                                                                                                          EELMINE